İmparatorluğu zayıflat görevi bugu

Users who are viewing this thread

İmparatorluğun en fazla 4 toprağı kalsın, imparatorluğu zayıflat bla bla gibi bir görev var biliyorsunuz. Fakat başka bir krallık sağolsun imparatorluğu yok etti ve görev öyle kaldı. E ne olacak şimdi ? :grin:

Edit : Şu komplo görevi var birde, sadece ilerliyor ne yapacağım bilmiyorum bilen varsa bilgilendirebilir.

Komplo bittiğinde 1 krallık sana savaş açıyo çok muhim bişey değil(böyle duyum aldım).

Zayıflat görevide öyle bugda kaldı düzeltilene kadar.

ben sadece diğer imparatorluk kur görevini aktif etmek için 5 saat bir tarafımı yırttım oyun devam etsin bitmesin diye. Son kalan kuzuitin elinde olmayan imparatorluk şehrinden birini kuzuit kuşatıp vladyadan aldıktan sonra hemen kuşatıp alıp barış yaptım kuzuitle. Şimdide vladya yıkılmasın tek kalmayayım diye kuzuitin elinden pezevenklerin elinden kurtarma operasyonu yapar gibi kurtarmaya çalışıyorum. Sırf oyun bitmesin 30 saatimi harcadığım oyun boşa gitmesin diye. zaaten bir save corruptdan 15 saatim gitmişti...

Anlayacağınız oyun bitmesin çıkmaza girmesin diye oyuna karşı savaşıyorum. Oyunu oynamıyorum haa zevk almıyorum yani şuan tek derdim oyun açmaza girmesin oynadığım o kadar saat boşa gitmesin...

ben sadece diğer imparatorluk kur görevini aktif etmek için 5 saat bir tarafımı yırttım oyun devam etsin bitmesin diye. Son kalan kuzuitin elinde olmayan imparatorluk şehrinden birini kuzuit kuşatıp vladyadan aldıktan sonra hemen kuşatıp alıp barış yaptım kuzuitle. Şimdide vladya yıkılmasın tek kalmayayım diye kuzuitin elinden pezevenklerin elinden kurtarma operasyonu yapar gibi kurtarmaya çalışıyorum. Sırf oyun bitmesin 30 saatimi harcadığım oyun boşa gitmesin diye. zaaten bir save corruptdan 15 saatim gitmişti...

Anlayacağınız oyun bitmesin çıkmaza girmesin diye oyuna karşı savaşıyorum. Oyunu oynamıyorum haa zevk almıyorum yani şuan tek derdim oyun açmaza girmesin oynadığım o kadar saat boşa gitmesin...

Hocam, bu yıkın dediği imparatorluk Güney imparatorluğu değil mi, yanlış yapıyor olamam herhalde??? (Oyuna imparatorlukta başladım)
Bende de görev kaldı öyle devam edemiyorum.
Güney imparatorluğunun elinde hiç toprak kalmadı; ama görev hala duruyor.
Nasıl yaptınız, nasıl geçtiniz görevi, asıl sorun görevlerin detaylı açıklamalarının olmaması, ne yapacağımızı bilemeyebiliyoruz. Görev nerde, kime karşı yapılıyor, taraflar kimler, zaman sınırı var mı bunların hiç detayları yok.

(İşe yaramaz; ama adet yerini bulsun yazalım): Sayın Yönetim, lütfen geliştiricilere bunları iletin.

Eğer imp zayıflat görevi aldıysanız bu bütün impler için geçerli(kuzey,güney,batı).Komployu durdur görevindeki bar 2000 e ulaşıp dolduğu zaman 3 görev daha aktif oluyor. Kuzey imp ortadan kaldır, güney imp ortadan kaldır, batı imp ortadan kaldır diye.Bu görevler aktif olduğunda oyun duruma bakıyor zaten yeterince zayıflayıp toprakları kalmadıysa görevler başarılı oluyor.Sizin zayıflatıp zayıflatmamanız önemli değil yani.

Eğer imp zayıflat görevi aldıysanız bu bütün impler için geçerli(kuzey,güney,batı).Komployu durdur görevindeki bar 2000 e ulaşıp dolduğu zaman 3 görev daha aktif oluyor. Kuzey imp ortadan kaldır, güney imp ortadan kaldır, batı imp ortadan kaldır diye.Bu görevler aktif olduğunda oyun duruma bakıyor zaten yeterince zayıflayıp toprakları kalmadıysa görevler başarılı oluyor.Sizin zayıflatıp zayıflatmamanız önemli değil yani.
İşte o dedikleriniz yok hocam. İmparatorluğu zayıflat diye aktif bir görev var o kadar.
Komployu durdur görevi veya dolan bir bar yok ortada.
Güney İmparatorluğu'nda toprak da yok, bırakmadım onlarda. Rheagea(yazılış???)'yı bile infaz ettim hocam.

80+ saat çürüttüm ben bu oyunda hocam. Bu açtığım ikinci save. Daha da hata alırsam oyunu erken erişimden çıkana dek oynamam.

İmparatorluğu yıkmak istemiyorum ama qral olcam diyosan dostum Kingdom Creator modunu indir baştan başla ama oyuna başın falan ağrımasın sonra :fruity:
Benimde baştan uğraşmak zoruma gitti 100 saat çöp oldu inadımdan gerek yok.Aç baştan dediğim modla canını sıkmadan keyfine bak oyunun tam sürüm gelene kadar böyle.

@mehmetny Herkesin sıkıntısı komployu durdur görevi sende de o görev mi yok :smile: Bi bug olmuş olmalı( hem imp yıkmayı seçip hem implerden birine bağlı olmadan kaynaklanmış olabilir) yoksa görevi takip ettiğinde zayıflat görevinin ardından bir süre sonra aktif oluyor komployu durdur görevi. Gerisi de dediğim şekilde ilerliyor.

@mehmetny Herkesin sıkıntısı komployu durdur görevi sende de o görev mi yok :smile: Bi bug olmuş olmalı( hem imp yıkmayı seçip hem implerden birine bağlı olmadan kaynaklanmış olabilir) yoksa görevi takip ettiğinde zayıflat görevinin ardından bir süre sonra aktif oluyor komployu durdur görevi. Gerisi de dediğim şekilde ilerliyor.
Anlaşılan Bu save de çöp oldu hocam.
Geliştiriciler şunu düzeltemiyor mu anlayamadım. Görevi bozacak bir eylemi gerçekleştirmeyi mümkün kılmasınlar işte. Bende imparatorluktan çok önce ayrıldığım için bug oluşmuş olsa gerek.
80 saat RIP.
Hocam, karakterin dış görünüşünü dışa aktarıp açılan yeni oyun kaydına ekleyebiliyor muyuz? bari ordan kurtarayım.
Öyle bir mod falan var mıdır acaba?

Bende hiç komployu durdur uyarısı gelmiyor ve bunu DeveloperConsole ile yaptım. Nasıl yaptığımı soracak olursanız;
Sancakları topladıktan sonra Arzagosa gittim ve kendi krallığımı kuracağımı söyledim ve ardından bana 100 ordu, klan kalem ve birde yerleşimin olması gerekir dedi bir diğer bir şey daha vardı unuttum neydi o, neyse şimdi de gelelim developerconsole ile nasıl görevi bitirdiğime;
Öncelikle yerleşim yeri almadan DeveloperConsoleden Oyuncu Krallıgını aktif etmeniz, bu komut ile aktif edebilirsiniz;
campaign.create_player_kingdom
aktif ettiğiniz zaman arzagosun görevi bugda kalıp görevler kısmında kalıyor, bunu şu komutla görevi başarıyla bitirdim.
campaign.complete_active_quest imparatorluk
Aynen böyle yazdım ve görev başarıyla biterek hiç bir uyarı gelmiyor. Oyununuz Türkçe olsun.
Böyle yapmanız daha da mantıklı niye diye soracaksanız, çünkü Komployu durdur görevi gelirken onu DeveloperConsole ile yok ederseniz bir süre sonra tekrar komployu durdur uyarısı gelir.
Bu görevi iptal etmeniz en mantıklısı çünkü İmparatorluğu bitirdiğiniz de hiçbir şey olmuyor sadece sonunda "İmparatorluk yok edildi" diyor.
Bunun en sıkıcı yanı da sürekli uyarının gelmesi.

Ben svadyaya bağlandığımda, komplo görevi sona erdiğinde imparatorlukların hepsi bitmişti. hatta oyunu açtığımda ekrana tam hatırlamıyorum oyunu kazandınız mı, imparatorluk yok edildi gibi bir mesaj geliyordu. (bu aralar rdr2ye daldığım için epey unuttum oyunu). o zaman güney imparatorluğu başında ki kadına 20000 güç gelmişti.harita da svadya (biz) batanya vladya kalmıştı. Kadına göklerden gelen ilahi güç ile güney imparatorluğu bizden iki kale aldı sonra geri aldık. bu kadın hala 20000 güç ile görünüyordu ama bir yandan da batanya ya bağlı. batanya da güçlenmiyor öyle saçma sapan bir durum vardı.

bu güç imparatorluk yıkılmadan gelse belki daha farklı bir şey olabilirdi ama çokta dert edilecek bir durum değil. oyun asıl gücün sen olduğunu hissettiriyor. krallıklar arası bir güç var ama seni zorlayacak bir güç yok ortada. sonuçta sıfırdan bir şeyler yaptığın oyun.

Back
Top Bottom