İlkbahar Lakırtısı

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Bir konu vardı forumda konunun adını unuttum, böyle bir fotoğraf atıyoduk ve o fotoğrafı avatar olarak kullanmak üzere yardımsever arkadaşlar istenilen değişikliği yapabiliyodu. Konuyu bulamadım buraya atayım dedim, linkini bilen varsa oraya da atabilirim. Şu resimin arka planını tamamen beyaz yapmak mümkün müdür? Yardımcı olabilecek biri var mı?
326-3268618_chibi-anime-no-game-no-life-mangaka-png.jpg

Bir konu vardı forumda konunun adını unuttum, böyle bir fotoğraf atıyoduk ve o fotoğrafı avatar olarak kullanmak üzere yardımsever arkadaşlar istenilen değişikliği yapabiliyodu. Konuyu bulamadım buraya atayım dedim, linkini bilen varsa oraya da atabilirim. Şu resimin arka planını tamamen beyaz yapmak mümkün müdür? Yardımcı olabilecek biri var mı?
326-3268618_chibi-anime-no-game-no-life-mangaka-png.jpg

Yeni yıl daha ne kadar iyiye gidebilir diye umarken geçen ay ön çapraz bağlarımı ve menisküsü yırttım, iki kilometre zor yürüyorum. :lol: Var mı benzer tecrübesi olan?

Yeni yıl daha ne kadar iyiye gidebilir diye umarken geçen ay ön çapraz bağlarımı ve menisküsü yırttım, iki kilometre zor yürüyorum. :lol: Var mı benzer tecrübesi olan?
Tecrübe yok da, sıfır sıkıntılı halimle 2 kilometreyi ben de zor yürüyorum ne yalan söyliyim.

Yav arkadaşlar, şu forumu nasıl kullanıyonuz? Yani alıntı yapıcam bişey anlaşılmıyor, spoilere alıcam onu da beceremiyorum. Eski foruma yakın bir şekilde ayarladım ben diyen var mı? Ya da bi kalkışma başlatıp eski forum şablonunu da getirmelerini sağlayalım bu ne ya !?!?

Yav arkadaşlar, şu forumu nasıl kullanıyonuz? Yani alıntı yapıcam bişey anlaşılmıyor, spoilere alıcam onu da beceremiyorum. Eski foruma yakın bir şekilde ayarladım ben diyen var mı? Ya da bi kalkışma başlatıp eski forum şablonunu da getirmelerini sağlayalım bu ne ya !?!

Alışıyorsun ya bir süre sonra. Ben uzun süre alışamadım, uzun süre benimseyemedim ( gerçi hala sevmiyorum ), alıştım ama mecburen.

Yani alıntı yapıcam bişey anlaşılmıyor
s.png
Mesela böyle kısım kısım kolayca seçip alıntı yapabiliyoruz artık.

Alışırsan çok daha kullanışlı. Bir de bbcodeların çoğusu yine çalışıyor spoiler için önceden ne kullanıyorsan aynısını kullanıyorsun. Bir kısmı seçip spoilera almak için ilgili butona basınca çıkan kutucuk alışılmış bir şey değil ama isim vermek istiyorsan yazıyorsun. Eskiden = ekleyip kendimiz yapardık onu şimdi kutucuk çıkıyor soruyor.

s.png
Mesela böyle kısım kısım kolayca seçip alıntı yapabiliyoruz artık.

Alışırsan çok daha kullanışlı. Bir de bbcodeların çoğusu yine çalışıyor spoiler için önceden ne kullanıyorsan aynısını kullanıyorsun. Bir kısmı seçip spoilera almak için ilgili butona basınca çıkan kutucuk alışılmış bir şey değil ama isim vermek istiyorsan yazıyorsun. Eskiden = ekleyip kendimiz yapardık onu şimdi kutucuk çıkıyor soruyor.
Bu = koyma muhabbeti veya kodları bazen mobilde tek tek yazma muhabbeti yorucu olsa da eski temayı hala tercih ederim sanırım. Sırf renkten dolayı da değil aslında, forumun eski halinde simgeler vesaire de aslında M&B forumuna çok yakışır tarzdaydı.

Buralara nolmuş ya böyle. Yeni düzene geçtikten sonra forum temelli öldü herhalde :ohdear:

Aslında forum yenilenince çok canlandı öncesine kıyasla ama 10 gün sürmedi tekrar ölmesi. Sonrasında önceki ölüş trendine geri döndü.

Böyle haber kaynakları seçip yeni haberleri topluca ana sayfamıza düşüren siteler olurdu ya, bunun aynısının makalelisi var mı? Seçtiğim sitelerden besleme alıp yeni makaleleri topluca okumamı sağlayacak bir site lazım varsa pls pls

Böyle haber kaynakları seçip yeni haberleri topluca ana sayfamıza düşüren siteler olurdu ya, bunun aynısının makalelisi var mı? Seçtiğim sitelerden besleme alıp yeni makaleleri topluca okumamı sağlayacak bir site lazım varsa pls pls
Öyle bir şey varsa ecnebice olanını rica edeceğim ben de. Cnn opinion var buna benzer fakat makale yerine köşe yazıları var orada.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom