İlişki Konusu - "Seviyosan bence git konuş abi"

Users who are viewing this thread

İşbara Alp said:
Kıza söylicem söylemesinede gidip bizim ibik müdür'e şikayet eder diye korkuyom akıl verin!
Oğlum niye müdüre şikayet etsin lan :lol: Kıza efendi efendi hoşlandığını söyleyeceksin :razz:

Su ana kadar tecrübelerimden vardığım hiç şaşmamış bir sonucu size aktarıyorum.

Ne kadar çok ilgi gösterirsen hiçbir şey o kadar iyi olmayacak. Hiçbir insana bu cümleyi sarf etmeyin. "Ben sana mecburum." Ardından her şey aniden bitecek.

Beyler kızla konuşuyorum kız beni çok cool buluyomuş çok iyi biriymişim fitmişim felan filan Ama bu işlerde tecrübe sahibi değilim böyle koyu muhabbete götürebileceğim şeyler söylermisiniz

Ibram Cavus said:
Beyler kızla konuşuyorum kız beni çok cool buluyomuş çok iyi biriymişim fitmişim felan filan Ama bu işlerde tecrübe sahibi değilim böyle koyu muhabbete götürebileceğim şeyler söylermisiniz
seni övdüğü zaman o senin güzelliğin falan de yani nazik cümleler kur(bulamıyorsan, az önce dediğimi de..)
Kızı sen öveceksin ilgi gösterilmesini çok seviyorlar(bana hiç bakmayacak olan bir kız ben böyle onu övdükçe yavaş yavaş onun gözünde yakışıklı oldum falan)
Bazıları onunla dalga geçerken onu koru falan..

efeguclu said:
Ibram Cavus said:
seni övdüğü zaman o senin güzelliğin falan de yani nazik cümleler kur(bulamıyorsan, az önce dediğimi de..)
Kızı sen öveceksin ilgi gösterilmesini çok seviyorlar(bana hiç bakmayacak olan bir kız ben böyle onu övdükçe yavaş yavaş onun gözünde yakışıklı oldum falan)
saçını çektirme kızın. tenefüste birlikte koşun elele tutuşun

Nihbrin said:
efeguclu said:
(bana hiç bakmayacak olan bir kız ben böyle onu övdükçe yavaş yavaş onun gözünde yakışıklı oldum falan)

ashdjasjlbdjashgdhasjldnkmasd
en sonunda da olan olay ona çok fazla ilgi gösteriyorsun gidermisin başımdan dememle bitti..
Ama o gün kıza yazık oldu bütün kızlar onun dedikodusunu falan yaptı sdlşjflsdjglkasjgldf
Kız utangaç çıkınca böle birşey oldu tabi yoksa güzel kız :grin:

colombos said:
efeguclu said:
Ibram Cavus said:
saçını çektirme kızın. tenefüste birlikte koşun elele tutuşun
lan akşjhfskdjşghsjklgdf

efeguclu said:
bu nedir allasen? böyle bir durum gerçekleşmez. biri dalga geçerse esprisine geçer, korumak nedir? ki dalga geçilse kız da güler büyük ihtimal. sen ne diyon la diyip dalcak mı arkadaş?
hayal dünyanla türk dizilerinin karışımı birşey bu. kısaca sen tavsiye verme aga.

Karatasak said:
efeguclu said:
bu nedir allasen? böyle bir durum gerçekleşmez. biri dalga geçerse esprisine geçer, korumak nedir? ki dalga geçilse kız da güler büyük ihtimal. sen ne diyon la diyip dalcak mı arkadaş?
hayal dünyanla türk dizilerinin karışımı birşey bu. kısaca sen tavsiye verme aga.
kız üzülüyosa dedik mesela tipsiz falan diye dedik lan safjdgşfjagş
neyse önerini dinliorum ve şu işlemi yapıyorum
LbsTQ.png

The Braveman said:
2005 mi? pls ben gidiyorum  :ohdear:
2004 ama ağustos :sad:

ChevalierEren said:
The Braveman said:
3-a sınıfından efenin yorumlarını alıyoruz
olum ya lfjdsfkldsjflkadasdajkld
dalga geçmeyin.
sıkıntı yok 11 yaşında forumda geziyosan bunlara maruz kalmayı öğrenmem lazım...

Felix said:

Bu kadar net öneriler verebiliyorsa arkadaş reenkarne olmuş galiba
reenkarne ruh göçü değil miydi ne alaka şimdi yav

colombos said:
İşbara Alp said:
Kıza söylicem söylemesinede gidip bizim ibik müdür'e şikayet eder diye korkuyom akıl verin!
Oğlum niye müdüre şikayet etsin lan :lol: Kıza efendi efendi hoşlandığını söyleyeceksin :razz:
Ne bilim geçen hafta müdür kürsüye çıktı sabahın köründe bu mevzuyu açtı.Böyle terbiyesizleri okulumuzda istemiyoruz ne bizim okulumuz nede başka okul ister bu tarz sapıklıkları dedi.25-30 YAŞLARINDA BELKİ DÜŞÜNEBİLİRSİNİZ dedi.

İşbara Alp said:
colombos said:
İşbara Alp said:
Ne bilim geçen hafta müdür kürsüye çıktı sabahın köründe bu mevzuyu açtı.Böyle terbiyesizleri okulumuzda istemiyoruz ne bizim okulumuz nede başka okul ister bu tarz sapıklıkları dedi.25-30 YAŞLARINDA BELKİ DÜŞÜNEBİLİRSİNİZ dedi.

Müdür hatun mu? Hatunsa kesin menopoza girmiş

Back
Top Bottom