İlişki Konusu - "Seviyosan bence git konuş abi"

Users who are viewing this thread

Unchosen said:
Katılıyorum carrier. Atom sana da gıcık oluyorum.

Tabancamı gülle donattım. Bundan sonraki suskunluğum asaletimdendir.

CgQvDy-UUAAq-OL.jpg:large

carrier said:
Sevgi emektir, sevgi saygı duymaktır, sevgi, sevdiğin kişiye vefa duymanı gerektirir. Birini "GERÇEKTEN" seviyorsan bunları yaparsın. Gerçek ve karşılıklı sevgiden bahsediyorum, eğer gerçekten sevmiyorsan(ız) zaten bütün bu "Sevioduk ama olmdı pff .s" sözleri ergen tribi gibi geliyor bana.

offff bundan önce sevgi neydi? yazabilmek isterdim. sana gıcık oluyorum carrier.

Aşık olduğum kızı tanıdıkça soğuyacağım gibi bir his geliyor içime, ne yaparsam bunu engelleyebilirim, yolun başındayken dönmeli miyim?

Çoğu zaman aşık olduğun insandan soğumaya başlayınca korkar ve kendini kandırmaya çalışırsın. Bunu yapmaman gerek sonra mutsuz olursun. Zaten soğuyorsan bu gerekliymiş demek ki. Aksine tanıdıkça daha da aşık olup bağlanman gerekiyor.

Bundan çok önce yazmıştım bir kızla konuşmaya çalıştım konuşamadım arkadaşım kızın kankasıyla sevgili oldu felan diye.Bugün çocuğun telefonuna bişey oldu bende verdim kendi telefonumu işi vardı.Öğlen bahçede oturmuşlar biraz benden de muhabbet olmuş.Kız benim olduğunu öğrenince telefonun baya oynamış elinde felan ekrana G yapmış parmak iziyle demiş bunu götür sakın bozma ekrana elleme felan.Not bıraktım ona öyle de demiş.Kızın baş harbi G
Napayım beyler sizce çekiniyorum biraz ne biliyim

Çocuk çok samimi arkadaşım herşeyini biliyorum.Öyle şeyler yapacak bi çocuk değil ayrıca

Tuş kilidi kapalı olan bir telefona ne çizebilir anlamadım xdxd
Bilmiyorum arkadaş yürü diyor samimi kızla ama

Back
Top Bottom