• Please note that we've updated the Mount & Blade II: Bannerlord save file system which requires you to take certain steps in order for your save files to be compatible with e1.7.1 and any later updates. You can find the instructions here.

Resolved İlişki bozukluğu ile ilgili crash

Users who are viewing this thread

Hellixir

Regular
Merhabalar. Sanırım 10 yılın ardından foruma attığım ilk mesaj :smile: Bannerlord'a yeni başladım.

Birliğimi güçlendirdim fakat krallıklara savaş açamıyorum. Kale kuşatmak için ilişkimizin kötüleşmesi gerekiyor. Bunun için köy yağmalıyorum. Ganimet ve birlik ekranlarını geçtikten sonra crash hatası alıyorum. Haydutlar ile olan savaşlardan sonra böyle bir problem yok ama zannımca ilişkiyi kötü etkileyecek bir davranış crash almama sebep oluyor. Bu konuda bilgisi olan veyahut yardımcı olabilecek birisi var mıdır?

EDIT:
Hata raporu:

İyi forumlar :smile:

Last edited:

uçanbiblo

Community Support
Community Support
M&BWBWF&SNWVC
Merhabalar, sorunu geliştiricilere ileteceğim. Bildirdiğiniz için teşekkürler.

uçanbiblo

Community Support
Community Support
M&BWBWF&SNWVC
Merhabalar, bu sorunun yayınlanan yamalarla çözülmüş olması gerekiyor. Sorun hala devam ediyorsa lütfen bana bildirin.

uçanbiblo

Community Support
Community Support
M&BWBWF&SNWVC
İstenilen bilgi 2 hafta içinde verilmediği için başlığı "resolved" olarak değiştiriyorum. Eğer sorun tekrar ederse lütfen bize bildirin.

Top Bottom