İleri Düzey Warband Rehberi

Users who are viewing this thread

Guy Fawkes said:
3rd episode is going to be released tonight.Editting atm :grin:

Also a surprise, 4th episode will be recorded tomorrow because i haven't released videos for a while :smile:

Yabancı forumda duyurdum ama burada duyurmayı unutmuşum :smile: 3. bölüm bu akşam yayınlanıyor arkadaşlar.Ardından uzun süredir bölüm yayınlamadığım için yarın da 4. bölümü yayınlamayı planlıyorum.

Warband'a yeni başlayan oyuncuların veyahut oynayıp ama öğrenemediği için oyunu bırakan oyuncuların ilgisini bir hayli çekecektir. Böyle oyuncu eğitme videolarının olmaması sebebiyle senin oyuncu eğitim videoları için harcadığın emeğin de boşa gitmeyeceğinin düşüncesindeyim, yeni videolarını sabırsızlıkla bekliyoruz!

Ben hala sasirtma hareketlerini bekliyorum senden, ozellikle takim savaslarinda.

Kalkan geri sekince vurulabildiğini bilmiyordum açıkçası.Güzel olmuş.

Son iki videonun altyazısı Türkçe değil yalnız. Bu sorun bir tek bende mi acaba?

Guy Fawkes said:
Son iki videoya altyazı eklemedim,  altyazı seçeneğinde youtube'un kendi türettiği altyazı var.
Eklemeyi düşünüyor musunuz? Çünkü bende hiç ingilizce yok  :neutral:

Teşekkür ederim.

Bu arada YouTube'a yüklediğiniz diğer videolardaki siz misiniz ?
Bi videonuza çok güldüm de  :lol:

Sonda yaptığınız taktiğe bayıldım, süper bir video olmuş. Hepsini izledim. Çok iyidi  :smile:

Yabancı forumdan bazıları "Karmaşık ve zor taktiklerin püf noktalarını açığa çıkarıyor" gibi yorumlar yapmış fakat hiçbir sorun yok bence, dünyada başka birinden de böyle ipuçları veren video görmedim. Başarılar (y):smile:

Back
Top Bottom