İDAM ETTİRME VARMI?

Users who are viewing this thread

eğer bir lordu asmayla veya duelloda ayda svaaşta yada senin esirinken boğazını kesme olsaydı o zaman mount and blade hairka olurdu bu ne 365 gün aynı lord benim hapishanemde gebertemiyorum öle dururyo  hiç deyilse parayla öldürme olsa ne kadar aptallar

Evet,ölüyorsun ve en son kaydettiğin yerden aynı çarı kasabiliyorsun diye okumuştum forumda henüz ben de almadım oyunu.Aslında haklısınız keşke idam etme olsaydı....Ama o zaman da oyun çok çabuk biterdi gibime geliyor ?

Kakule06 said:
Evet,ölüyorsun ve en son kaydettiğin yerden aynı çarı kasabiliyorsun diye okumuştum forumda henüz ben de almadım oyunu.Aslında haklısınız keşke idam etme olsaydı....Ama o zaman da oyun çok çabuk biterdi gibime geliyor ?
Evet evet kaldığın yerden devam edebiliyorsun.Beni 4 kere idam ettilerdi ordan biliyorum.Benden tavsiye sakın şehrin sularını zehirlemeye kalkma bi pokada yaradığı yok zaten.

İdam edilme olsa oyun biter ya hemen, ne zevki kalır ne bişeyi.
tutsakların senden kaçacak ki yakaladığında o kinle daha güzel bi şekilde ağzını burnunu kırasın :razz:

İdam konusu çok zor bir konu öncelikle kod yeteneğinin çok yüksek olması gerekir bende bu zeka yok sadece nasıl olacağını tahmin ediyorum
Adım 1:
Lordun ölme resmi veya idam edilme animasyonları eklenmeli
Adım 2:
Lord ölmeli ve ölmesi demek oyundan çıkarılması demek troops dosyasındaki Lord herhangi bir şekilde troops txt sinden çıkarılmalı
Adım 3A:
Lord ölürse yerine birinin gelmesi gerekir bu sebepten ötürü oyunda çocuk yapma olmalı (zor)
Adım A1:
Lord öldürüldüğünde dosya bütünlüğü bozulacaktır ve lord oyunda hiç olmayacaktır bu yüzden Lord ölmesi .sav dosyalarında gerçekleşmelidir
Adım A2:
Lord ölünce yerine birisinin geçmesi gerekir onuda öldürürseniz onunda yerine birisinin geçmesi gerekir yani anlıyacağınz oyuna Random karakter atama getirilmelidir troops dosyasina her halukarda yeni troop atanmalıdır bu basit bir işlem değil
Adım 3B:
Beynim yandı.Lordların habire çocuklarının geçmesi yine Lordu bir nevi ölümsüz yapar bu yüzden A adımları hiç olmayabilir.
Bunun yerine Random karakter atama devreye girerse lord ölür ve oyundan çıkar yerine oyundaki 5-6 ay sonra yeni bir karakter atanır bu DLC olarak da çıkabilir Mod olarak da .

Back
Top Bottom