İşlevsel Modlar

Users who are viewing this thread

Türkçe yamaları şimdilik kullanmamaya çalışın. Yeni sürümler için çoğunu güncellemediler. Deneme - Yanılma ile bulmanız gerekecek. Sürüm uyumluluğuna dikkat edin.
zaten son sürümlerini indiriyorum birde burda 1.3.1 de çalışan modlara bakıp indirdiydim olmadı sadece 1.3.1 için olanları indiririm sadece türkçe yamaların güncellendiği sürümlere bakarak yaptıydım

zaten son sürümlerini indiriyorum birde burda 1.3.1 de çalışan modlara bakıp indirdiydim olmadı sadece 1.3.1 için olanları indiririm sadece türkçe yamaların güncellendiği sürümlere bakarak yaptıydım

Mod sayınıza göre teker teker yada üçer beşer devre dışı bırakıp sorunlu modu bulmaya çalışın. Bazı modlar güncelleme alsa bile sorun çıkartıyor.

Şuan dismamber modu hata verdi, durduk yerde şuana dek bu modda sıkıntım yoktu güncellemede gelmedi ne moda ne oyuna ilginç yahu, tüm hataları anlıyorum uyumsuzluk çakışma falan filan ama bu saçma geldi. :grin:

Edit: Güncelleme gelmiş. :grin:
Çeviri hızlı ekleyebilirse arkadaş sevindirici olur.

Agresif yapay zeka modu eklendi.
Türkçe yamalar çökme sorununa neden olduğu için çıkarıldı.
Krallık Kurma - Düzeltilmiş Diplomasi - Özet Para Akışı modlarına benzer özellikler oyuna eklendiği için listeden kaldırıldı.
Parçalanan Kalkanlar modu bu alanda dengeleme yapıldığı için kaldırıldı.
Gerçekci Karakter Yaşı modu bu konuda düzeltme yapıldığı için kaldırıldı.
Savaş Bandajı modu yapımcısı tarafından kaderine terk edildiği için kaldırıldı.

Last edited:

İyi akşamlar, ben bir mod arıyorum da bulamadım.
Birlikler asker toplarken çoğu acemi topluyor, bu askerlerin xp alıp güçlendiği bir mod vardı geçenlerde vardı yükledim hem başka birlikler hemde kendi birliklerim xp kasıyordu. Ancak şimdi bulamıyorum, bilen varsa yazabilir mi rica etsem.

İyi akşamlar, ben bir mod arıyorum da bulamadım.
Birlikler asker toplarken çoğu acemi topluyor, bu askerlerin xp alıp güçlendiği bir mod vardı geçenlerde vardı yükledim hem başka birlikler hemde kendi birliklerim xp kasıyordu. Ancak şimdi bulamıyorum, bilen varsa yazabilir mi rica etsem.
Hangisi? şehre toplayan diyorsan garrison modu var.

Bu arada bunu güncellemişler.
MasterRai

Hangisi? şehre toplayan diyorsan garrison modu var.

Bu arada bunu güncellemişler.
MasterRai

Hayır garrisonu demiyorum o kaleye ya da şehire topluyor, benim dediğim haritada gezen birlikler olur ya köylerden acemi topluyorlar bir mod ile o acemiler yükseliyorlar.

Edit: Geçmişimde aradım ve buldum bu modu demek istiyordum. Teşekkür ederim ilginiz için.

Last edited:
Back
Top Bottom