İşlevsel Modlar

Users who are viewing this thread

Listeye eklemiştim ama Lordlar ile konuşmayı engelliyor ondan bunu çıkarıp sadece haydutları kapsayan halini ekledim.

unknown.png


converseden konuşuluyor
 
Top 10 Useful Bannerlord Mods!
100 views
9
0
Share
Save
Report
SharkTV
14 subscribers


SUBSCRIBE
Published on Apr 13, 2020
Hi guys Shark here! I have compiled the most useful bannerlord mods for you. You can complement the game's early access gaps with these mods. Shark loves you! Links of mods; Horse Call Mod - https://bit.ly/2XxvrY4 More Bandits Mod - https://bit.ly/3a6yIQH Ask Lords Location Mod - https://bit.ly/34zmqPn Xorberax's Training Field - https://bit.ly/2XxvrY4 Buy Patrols Mod - https://bit.ly/3b5IwM3 Bear My Banner Mod - https://bit.ly/2VtOpfg Expanded Bandit Tree Mod - https://bit.ly/3b3sKRW Control Your Allies After Death Mod - https://bit.ly/2V2KCGM Dismemberment Mod - https://bit.ly/2V55v4g Auto Blocker Mod - https://bit.ly/3em0zjg

bir videodan kopyaladım.
 
Hocam konu çok güzel olmuş ellerine sağlık. Modların birkaçını ben de kullanıyorum, listedekiler dışında ayrıca sana Revolutions ve
Configurable War Attrition modlarını da denemeni öneririm. İki mod da oyundaki Snowballing olayını nispeten de olsa çözüyor. Linklerini bıraktım aşağıya :smile:
 

Mod ne işe yarıyor: Şehire veya köye belli uzaklıktaki haydut veya çapulcu partilerini temizlediğinizde o şehirdeki veya o köydeki, rastgele belirlenen, bir npc(asker aldığınız) ile ilişkinizi arttırıyor.

Şu an ilişki artışı +1 ancak aynı zamanda cazibe(charm) yeteneğiniz bu artışı etkiliyor. Bu haydut ve çapulcu patilerinin köye 1600 birim mesafe kadar yakın olmaları gerekli(bandit hideoutlarının olduğu mesafe).

Yüklenmesi: KillBanditsRaiseRelations dosyasını rardan çıkartıp C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Mount & Blade II Bannerlord\Modules adresine atın. Launcherda mods kısmında tikini işaretleyin.

Modun etkisi ancak yeni bir oyun açıp save yapıp load dedikten sonra devreye giriyor.

Sadece 1.1.0 Beta Branch için test edilmiştir.

Bende yeni bir oyun açmadan çalışmaya başladı. Ayrıca modun posts kısmında harlequin3d nin ifadesine göre 1.0.11 Stable Branch'de yeni bir oyun açmadan onda da mod çalışmış. Ancak save dosyalarınızı yedekleseniz iyi olur.
 
Last edited:
Tam istediğim şey yapılmış hazır bir karakter olarak oynayabilme çok sağol hocam ya ben hiç bakmazdım bu modlara umarım diğerlerini de yaparlar çok heyecanlandım şuan.
 
Last edited:
Dostum yeni eklenen modların yanına belirtecek bir işaret koyar mısın yıldız gibi. Düzenli aralıklarla kontrol ediyorum her seferinde tek tek bakmayalım diye. Yanında kırmızı renkle yeni falan da yazabillir.
 
Kelle Uçurma ve Savaş Bandajı modları çökme ve performans sorunlarına neden olduğu için kaldırıldı.

Dostum yeni eklenen modların yanına belirtecek bir işaret koyar mısın yıldız gibi. Düzenli aralıklarla kontrol ediyorum her seferinde tek tek bakmayalım diye. Yanında kırmızı renkle yeni falan da yazabillir.

Yeni Modların yanına + işareti eklerim.
 
Betadayken izlediğim savaş videolarında, savaş alanında askerlerimize emir verdiğimizde hepsi Lannister askeri gibi tek bir ağızdan bağırıyorlardı. Sanırım arkadaş videonun arkasına efekt eklemiş, güzel de olmuş. Böyle bir şey mod yapılabilse güzel olurdu aslında..
 
(Oto Blok) +
AutoBlocker

Acemi oyuncular için oto blok ayarını getiriyor.

Bunda sıkıntı var. İçerikte kadın asker içeren mod var. Bakabilir misiniz ?
 
Back
Top Bottom