İşlevsel Modlar

Users who are viewing this thread

Hayır garrisonu demiyorum o kaleye ya da şehire topluyor, benim dediğim haritada gezen birlikler olur ya köylerden acemi topluyorlar bir mod ile o acemiler yükseliyorlar.

Edit: Geçmişimde aradım ve buldum bu modu demek istiyordum. Teşekkür ederim ilginiz için.
o mod çalışmıyor çökmelere sebep oluyor haberin olsun bende çökmesine sebep oldu

Improved Garrisons 3.0 modunda böyle bir sorun yaşıyorum. TR yama da yaptım normal da yükledim hepsinde ERROR diye çıkıyor. Böyle birşey le karşılaşan oldu mu hiç

Improved Garrisons 3.0 modunda böyle bir sorun yaşıyorum. TR yama da yaptım normal da yükledim hepsinde ERROR diye çıkıyor. Böyle birşey le karşılaşan oldu mu hiç

çalışıyorsa sorun olmamalı vanillada da çok fazla text hatası var bunlar zamanla düzeltilir tıklayıp işini görebiliyorsan sıkıntı yapma:smile:

Fast Dialogue veya Skip Bandits Dialog tarzı bir mod bileniniz var mı? 1.4.1 betası ile ikisi de çalışmıyor ve şuanki bilgisayarımla yükleme ekranları oyunun %70'ini kaplar oldu looter farm yapamıyorum

O modu oyun çıktığından beri beta sürümleri dahil her sürümde kullandım. Tek bir sorunu var. Özel savaşa girince oyun çöküyor. Onun dışında sorunu yok.
Aynen bende de hiçbir sorun çıkmadı ve ben 1.1.2 sürümde oynuyorum bilerek yükseltmiyorum.

Son yamalar ile mutlak monarşiden meşrutiyet'e geçtiğimiz için savaş - barış kararlarında ağırlığımızı koyamıyoruz. O yüzden hala bu modu kullanabilirsiniz. Üstüne Lordlara haberci gönderme, ele geçirdiğiniz yerleşimleri elinizde tutma gibi özellikler var.

skipbanditsdialog 1.4.1 de crash veriyor yüklediğim diğer modlar çalışıyor.. yalnız askerlerin rütbelerini yükselten modda bi sıkıntı var hepsini yükseltmiyo bikaç tane yükseltiyo gerisini elle yükseltiyorum

skipbanditsdialog 1.4.1 de crash veriyor yüklediğim diğer modlar çalışıyor.. yalnız askerlerin rütbelerini yükselten modda bi sıkıntı var hepsini yükseltmiyo bikaç tane yükseltiyo gerisini elle yükseltiyorum

Bir askeri iki farklı şekilde geliştirebiliyorsunuz. Bu yüzden gelişeceği türü seçmeniz gerekiyor. Seçeceğiniz türe CTRL basılı tutarak tıklarsanız, kaydediliyor. Sonraki yükseltmeleri otomatik yapıyor. İsterseniz, aynı şekilde bunu iptal edebiliyorsunuz.

Bazı kritik modların her yama ile güncellenmesi gerekiyor. O yüzden hata alıyorsunuz, ilginizi çeken modların güncellenmesini Vortex üzerinden ara sıra kontrol edebilirsiniz.

Back
Top Bottom