• Please note that we've updated the Mount & Blade II: Bannerlord save file system which requires you to take certain steps in order for your save files to be compatible with e1.7.1 and any later updates. You can find the instructions here.

İşlevsel Modlar

Users who are viewing this thread

MasterRai

Sergeant at Arms
WBWF&S
orjinal klasöründe kurulu oyun modlarda aktif

Büyük ihtimal program oyunun kurulu olduğu yeri bulamamış. Onu ayarlardan düzeltmeniz gerekiyor.

Oyunun Steam klasörünün Modules kısmına bakın. Büyük ihtimal dosyalar orada değil. O yüzden Launcher üzerinde gözükmüyor.

King Thranduil

Sergeant at Arms
WBWF&SNW
Büyük ihtimal program oyunun kurulu olduğu yeri bulamamış. Onu ayarlardan düzeltmeniz gerekiyor.

Oyunun Steam klasörünün Modules kısmına bakın. Büyük ihtimal dosyalar orada değil. O yüzden Launcher üzerinde gözükmüyor.
evet modlar klasöründe standart modlar var yüklediklerim yok

King Thranduil

Sergeant at Arms
WBWF&SNW

vortex de sıkıntı oldu elle kurdum şimdilik

King Thranduil

Sergeant at Arms
WBWF&SNW

modlardan bitanesi sıkıntılı sanırım crash verdi

GeneralAnimeus

Sergeant
WBNWM&BWF&S
Türkçe yamaları şimdilik kullanmamaya çalışın. Yeni sürümler için çoğunu güncellemediler. Deneme - Yanılma ile bulmanız gerekecek. Sürüm uyumluluğuna dikkat edin.
zaten son sürümlerini indiriyorum birde burda 1.3.1 de çalışan modlara bakıp indirdiydim olmadı sadece 1.3.1 için olanları indiririm sadece türkçe yamaların güncellendiği sürümlere bakarak yaptıydım

MasterRai

Sergeant at Arms
WBWF&S
zaten son sürümlerini indiriyorum birde burda 1.3.1 de çalışan modlara bakıp indirdiydim olmadı sadece 1.3.1 için olanları indiririm sadece türkçe yamaların güncellendiği sürümlere bakarak yaptıydım

Mod sayınıza göre teker teker yada üçer beşer devre dışı bırakıp sorunlu modu bulmaya çalışın. Bazı modlar güncelleme alsa bile sorun çıkartıyor.

GeneralAnimeus

Sergeant
WBNWM&BWF&S
Mod sayınıza göre teker teker yada üçer beşer devre dışı bırakıp sorunlu modu bulmaya çalışın. Bazı modlar güncelleme alsa bile sorun çıkartıyor.
öyle yapıcam ama windows güncellemesi yüzünden bazı sistem yazılımları bozuldu format attım yüklensin yapayım aşşağı yukarı 40 tane mod yüklemişim

egeli0091

Recruit
Şuan dismamber modu hata verdi, durduk yerde şuana dek bu modda sıkıntım yoktu güncellemede gelmedi ne moda ne oyuna ilginç yahu, tüm hataları anlıyorum uyumsuzluk çakışma falan filan ama bu saçma geldi. :grin:

Edit: Güncelleme gelmiş. :grin:
Çeviri hızlı ekleyebilirse arkadaş sevindirici olur.

MasterRai

Sergeant at Arms
WBWF&S
Agresif yapay zeka modu eklendi.
Türkçe yamalar çökme sorununa neden olduğu için çıkarıldı.
Krallık Kurma - Düzeltilmiş Diplomasi - Özet Para Akışı modlarına benzer özellikler oyuna eklendiği için listeden kaldırıldı.
Parçalanan Kalkanlar modu bu alanda dengeleme yapıldığı için kaldırıldı.
Gerçekci Karakter Yaşı modu bu konuda düzeltme yapıldığı için kaldırıldı.
Savaş Bandajı modu yapımcısı tarafından kaderine terk edildiği için kaldırıldı.

Last edited:

Elensari

Regular

Unnamedx

Regular
İyi akşamlar, ben bir mod arıyorum da bulamadım.
Birlikler asker toplarken çoğu acemi topluyor, bu askerlerin xp alıp güçlendiği bir mod vardı geçenlerde vardı yükledim hem başka birlikler hemde kendi birliklerim xp kasıyordu. Ancak şimdi bulamıyorum, bilen varsa yazabilir mi rica etsem.

Elensari

Regular
İyi akşamlar, ben bir mod arıyorum da bulamadım.
Birlikler asker toplarken çoğu acemi topluyor, bu askerlerin xp alıp güçlendiği bir mod vardı geçenlerde vardı yükledim hem başka birlikler hemde kendi birliklerim xp kasıyordu. Ancak şimdi bulamıyorum, bilen varsa yazabilir mi rica etsem.
Hangisi? şehre toplayan diyorsan garrison modu var.

Bu arada bunu güncellemişler.
MasterRai

Unnamedx

Regular
Hangisi? şehre toplayan diyorsan garrison modu var.

Bu arada bunu güncellemişler.
MasterRai

Hayır garrisonu demiyorum o kaleye ya da şehire topluyor, benim dediğim haritada gezen birlikler olur ya köylerden acemi topluyorlar bir mod ile o acemiler yükseliyorlar.

Edit: Geçmişimde aradım ve buldum bu modu demek istiyordum. Teşekkür ederim ilginiz için.

Last edited:
Top Bottom