İşlevsel Modlar

Users who are viewing this thread

Launcher hatası alıyorsanız şunu deneyebilirsiniz. Modules Klasörünün ve Hatanın resmini atarsanız yardımcı olmaya çalışırım.
ne için bu ? crash içinse ındırıyım. oyunda sadece 1 kere crash yemiştim 2 modun 2 tanesi de crash verdi

ikisi aynı anda çalışmayabilir ikiside vuruşla alakalı modlar olduğu için birbirini bozabilir

Ben ikisini aynı anda kullanıyorum. Baya tatmin edici bir vuruş hissiyatı oluyor. Sorun yaşamadım. Hatta listedeki tüm modları şuan birlikte kullanıyorum.

ne için bu ? crash içinse ındırıyım. oyunda sadece 1 kere crash yemiştim 2 modun 2 tanesi de crash verdi
Launcher kısmında modlar yüzünden hata alınan hataları çözmeye yönelik gibi duruyor. Ben denemedim ama belki sorunu çözebilir.

Bilmediğimden soruyorum, bu modları da Nexus Mod Manager ile yönetebiliyor muyuz yoksa o program sadece Skyrim ile mi uyumluydu?

Crash veren arkadaşlar olursa söylesin çözümünü buldum. Modun dllsine girip özellikler yapın engellemeyi kaldırın posta eklersen iyi olur aslında.

Bilmediğimden soruyorum, bu modları da Nexus Mod Manager ile yönetebiliyor muyuz yoksa o program sadece Skyrim ile mi uyumluydu?
Onu denemedim. Ben Klasik yöntem ile direk dosyayı modules klasörünün içine atarak menüden modları seçtim.

Crash veren arkadaşlar olursa söylesin çözümünü buldum. Modun dllsine girip özellikler yapın engellemeyi kaldırın posta eklersen iyi olur aslında.
Sorunu çözdüğüne sevindim. Daha detaylı açıklarsan ekleyebilirim.

Mod klasörünu açıyoruz > bin > win64_shipping_client > modun adı yazan dll,ye özellikler diyoruz > genel > engellemeyi kaldır var altta.

Mod klasörünu açıyoruz > bin > win64_shipping_client > modun adı yazan dll,ye özellikler diyoruz > genel > engellemeyi kaldır var altta.

Referans vererek konuya ekledim. Sorun yaşayan arkadaşlar için faydalı olur.

Herhangi bir moderatörden konuyu sabitlemesini isteyebilir miyiz?

kafa kesme modu sorunlu galiba yorumlara baktım crash veren var belki ikisini denediğimden verdi sildim sadece savurmayla giricem bakalım

Bannerlord Tweanks Modunu da ekleyebilirsin oyunda ki çoğu özelliği değiştirmeni sağlıyor.Özellikle büyük şehirlerde gıda kıtlığına hiçbir çözüm getirmediği için oyun, bu modu zorunlu olarak kullanmam gerekiyor.

https://www.nexusmods.com/mountandblade2bannerlord/mods/49
Bu modda skill kazanımları absürt şekilde artıyor bir kaç demirci işleminden sonra demirciliğim 1100 e yükseldi ve galiba ayarlardan xp ile ilgili olanları kapatınca düzelmiyor

Bu modda skill kazanımları absürt şekilde artıyor bir kaç demirci işleminden sonra demirciliğim 1100 e yükseldi ve galiba ayarlardan xp ile ilgili olanları kapatınca düzelmiyor
Bunların her bir tanesini ayarlayabiliyorsun.Ben mağralara giriş sayısını, milis sayılarının hızlı artmasını ve şehirlerde ki erzak üretimini arttırdım diğer hepsi bende kapalı.Demirci olayını bilmiyorum belki hatadır ama bende olmadı öyle bir şey.

Bunların her bir tanesini tek tek kapatıp açıp veya ayarlarında oynamalar yapabiliyorsun.Ben mağralara giriş sayısını, milis sayılarının hızlı artmasını ve şehirlerde ki erzak üretimini arttırdım diğer hepsi bende kapalı.Demirci olayını bilmiyorum belki hatadır ama bende olmadı öyle bir şey.
Biliyorum çok fazla deneme imkanım olmadı birazdan girip xp modifierlerin hepsini kapatım tekrar deneyeyim bakalım. Bu arada nexusta gördüğüm çok güzel modlar var ama güvenemiyorum yorumlarda çeşitli buglar ve versiyon uyumsuzluklarından bahsediyor bence modları deneyen kimler varsa başlık altına gelip paylaşsınlar ve aynı şekilde başlık sabitlenmeli bence.

Diplomasi modu hatalı bu arada. Şehir aldım ve aldıktan sonra kendinde tutmak mı istersin yoksa oylama mı dediği sahnede hangisini seçersem seçeyim oyun crash yiyip kapanıyor.Aynı şehri 3 kere aldıktan sonra en son dayanamayıp modu kapadım ve düzeldi.Bu şehirden önce bir kale almıştım böyle bir sorun olmamıştı.

Diplomasi modu hatalı bu arada. Şehir aldım ve aldıktan sonra kendinde tutmak mı istersin yoksa oylama mı dediği sahnede hangisini seçersem seçeyim oyun crash yiyip kapanıyor.Aynı şehri 3 kere aldıktan sonra en son dayanamayıp modu kapadım ve düzeldi.Bu şehirden önce bir kale almıştım böyle bir sorun olmamıştı.

Sonradan farkettim listeden kaldırıyorum.

Last edited:
Back
Top Bottom