İçerik

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar şimdi erken erişim de oyun içeriği ne kadar eksik sadece ayrıntı seslendirme falan mı , yoksa bir çok mekanik falan mı . Cevaplar sanız çok sevinirim. birde oyun Türkçe sanırım ?

Demircilik özelliği olmayacak dediler ama şehirlerde var her ne kadar hata mesajı felan versede .

Edit : Neyse sonra yaparız dedikleri yerler çok hissediliyor oyunda . eksik puzzle parçası gibi yerleri felan hazır kendisi yok sanki .

Hocam oto savunma falan umurumda değil de Kral olamıyacaksam warband dan daha fazla zevk veremez ki bu bana, Warband ın bana göre en büyük eksiği bir krallığı ele geçirememekti. Hadi bazı eksik yerler de görmezden geldim desem ama krallık olayı eksik ise gerçekten facia.

Yinede eğlendiriyor reis yeni bir oyunmuş gibi dünyası biraz daha canlı geldi bana warband deki o donuk hissiyat yok.

Aynen aynen gördüm yayında çok güzel görünüyor , ama düşünsene o kadar uğraşıp bi Lord olarak kalıcaksın ha yok bi krallığı devirmek mümkünse gene benden yana sıkıntı olmaz Kendi krallığını kurma umurumda değil. Ateş ve Kılıç sırf bu olayın bana verdiği zevk sayesin de en sevdiğim oyunu oldu serinin , o Rus ya yı hile ile alıp tamamen çar ın kimliğine bürünüp İsveç e girmek hüzünlendim be :grin: o oyun da çok büyük 2 sıkıntı vardı 1. Lehistan hariç diğer Krallıkları alamıyordun. 2. Diğer krallıklardan 3-5 kale aldıktan sonra sefere kimse gelmiyordu dolayısıyla bi kısır döngü ortaya çıkıyordu bi o bi ben bi o ben.

Yeniliklere alışıp keşfedene kadar gelir bence krallık kurması , çıkarıdık oyunu bize 2 3 ay müsaade siz takılın demezler inşallah.

Aslında sıkıntı olan olay her oyun da olduğu gibi bi yerden sonra ilk zevki verememesi şimdi save i sonlandıramadan sil baştan yapıp bütün zevki alıcaksın. Asıl oyun gelince ( ki 1 yıl diye gördüm bi yerde ) artık aynı zevki veremiyecek, benim Warband da yaşadığım gibi oyunun ilk başını oynayamıyorum ki krallığımı kuracak kadar güçlenebileyim. Ya oyunun çoğu özelliğini açmayacaklardı yada her şeyi ekleyecekler ki bi kesiklik olmasın, yarıda kalmasın tat.

Hocam şimdi sadece Krallık yönetmenin bazı özellikleri mi yok ?
Ben size direkt eksikleri atayım (steam sayfasında neden erken erişim kısmında mevcut)

Bunlarla sınırlı olmamakla birlikte bazı eksiklikler şu şekildedir: tüm oyun kontrol desteği, bazı beceri ve olanaklar, zanaatkarlık, kuşatmaların, klan, ordu ve krallık yönetiminin bazı yönleri. Gördüğünüz gibi bazı yönleri yazıyor tabi görmeden bilemeyiz ancak bence var yoksa neden böyle yazsınlar.
(Birde bazı demişler tam olarak belirtmemişler yani %5 mi eksik %20 mi bilemeyiz.)

Ben size direkt eksikleri atayım (steam sayfasında neden erken erişim kısmında mevcut)

Bunlarla sınırlı olmamakla birlikte bazı eksiklikler şu şekildedir: tüm oyun kontrol desteği, bazı beceri ve olanaklar, zanaatkarlık, kuşatmaların, klan, ordu ve krallık yönetiminin bazı yönleri. Gördüğünüz gibi bazı yönleri yazıyor tabi görmeden bilemeyiz ancak bence var yoksa neden böyle yazsınlar.
(Birde bazı demişler tam olarak belirtmemişler yani %5 mi eksik %20 mi bilemeyiz.)

Bende bunları bulmuştum tam bir detay yok sanırım. Teşekkürler Hocam.

Back
Top Bottom