üç tane sorum var lütfen yardım C(=

Users who are viewing this thread

ßy_Joker

Recruit
1. Arkadaşlar ben sarranid krallıgının tumunu aldım ama beni krallık olarak kmse görmüyor kral harlusa şefkatlerimi gönderirken o bana ismimle hitap ediyor ve bnm böle bişi yapmama arsızlık diyor kendi krallıgımı nasıl herkez tarafından bildiririm...

2.ya benim kalelerimde ve bana baglı olan lordların kalelerinin içinde 1 tane bi le leydi yok evlenemiorum.Gidiorum başka leydilerin ailelerine bana katılmalarını istiorum sn beni koruyamassın burda oldugumdan snn yanında daha az bi konumda olurum vs gibi şeyler diyorlar bunu nasıl hallederim

3.Ya bu mount blade daha warband çıkmadan önce eski sürümünde sanırım kamptan olsa gerek haritadayken bi yer açtık kale gibi bir şey yapılıodu sanırım onun ne oldugunu bilen varmı kale ve bu sürümlerde de o şey varmıydı...

3. önemli diil ama 2. ve 1.  yardım edin lütfen çok lazım bilgiler :mrgreen:

1)Elçi gönderdiğin krallıkla senin ortak bir düşmanın olmalı ancak öyle kabul ediyorlar ya da (tam emin değilim) barış önerirlerse sana tanımış oluyorlar.
2)Nam-Onur arttırman ve o lordlarla aranı iyi tutman gerek ve adamın istediği şekilde cevap verki sana katılsın.Mesela adam benim hakkımı hiçe sayıyor diyor.Sen ben kral olmalıyım diyorsun.Böyle olmaz yani.Leydiler çıkar elbet.Belki kız kardeşleri vs yoktur katılanların sana.
3)Kale gibi birşey dediğin ne?

Birde soru sormadan önce rehberler bölümüne bak.

ya kale gibi birşey derken bak şimdi haritada bekliyordum bi bakıyım neler var die bir yere girdim böle durdugumun yerini ben yokken gösterio ama böle seçenekler var kale yapılıomuş gibi seçenegi seçiodum ama olmuodu bu neydi onu ögrenmek istiorum

saol arkadaşım =) da beni 2. sorumun cvbı olarak saygıı gönderdim hala olmuo mert die hitap ediolar yardım lütfeeen

kralla aran iyi oalcak veya o krallıkla ortak düşmanın olacak yoksa seni kimse takmaz (bi tane kralla aram baya iyiydi - 90 üsütü- direk kabul etmişti benim krallığımı mesela :grin: ha kolay yoldan ilişkiyi arttırmak için TweakMB ile modu biraz değiştirebilirsin bide)

Back
Top Bottom