çocukların anne kültürlü olmasını düzeltecek bir mod arıyorum

Users who are viewing this thread

brainscan35

Recruit
Merhaba.

Malumunuz oyunda çocuklar anne kültürlü oluyor. Yani siz Khuzait anne Sturgia ise çocuklarınız Sturgialı oluyor. Oyunda 30 sene geçirdikten sonra Khuzait te Khuzait kültüründe lord kalmıyor. Can sıkıcı ve oyun hevesini kıran bir durum. Karakter manager gibi modlarla çocukların kültürlerini elle değiştirmeyi denedim ama bir süre sonra o kadar çok çocuk oluyor ki hepsine yetişemiyorsun.

Böylesine basit birşeyde moderatörler 1 senedir çözüm üretemediler. Hala çözüm arayışında olan sorunlar listesinde görünüyor.

Bu problemi fix leyen bir mod var mıdır?

Merhaba.

Malumunuz oyunda çocuklar anne kültürlü oluyor. Yani siz Khuzait anne Sturgia ise çocuklarınız Sturgialı oluyor. Oyunda 30 sene geçirdikten sonra Khuzait te Khuzait kültüründe lord kalmıyor. Can sıkıcı ve oyun hevesini kıran bir durum. Karakter manager gibi modlarla çocukların kültürlerini elle değiştirmeyi denedim ama bir süre sonra o kadar çok çocuk oluyor ki hepsine yetişemiyorsun.

Böylesine basit birşeyde moderatörler 1 senedir çözüm üretemediler. Hala çözüm arayışında olan sorunlar listesinde görünüyor.

Bu problemi fix leyen bir mod var mıdır?
Askerden

Ben kadın karakter oynuyorum. Bence gayet güzel bir sistem :grin:
Ben de kadın karakter oynadım 50 sene. Bütün çocuklarım annenin kültüründen oldu, arkadaşın dediğini sadece erkek kardeşimde yaşadım. Onun çocukları karışık oldu. Neye göre olduğunu anlamadım ama böyle olması hoşuma gitti. Sanki çocuk babaya veya anneye çekmiş der gibi.

Back
Top Bottom