çift kılıç kullanmak

Users who are viewing this thread

kk33

Recruit
arkadaşlar savaş müziklerinin arasına dombrayıda koydum :smile: artık nasıl bişi olduğunu hayal edin 4 nala giderken :smile:

fakat çift kılıç da kullanmak istiyorum? bir yama vs ile mümkünmü? kalkan yerine bir kılıç daha?

savaş müziklerinin arasına nasıl yeni müzik koyabiliyorsun onu bende yapmayı çok istiyordum

Aslında çift kılıç olması gereken bi yama. Ama piştovda doldurma işlemini diğer elinizle yaptığınız için biraz saçma olur olması.

C:\Program Files (x86)\Mount&Blade With Fire and Sword\Music

girin arkadaşlar  örneğin fight_while_mounted_2.ogg diye bir dosya var  dombra.mp3 ü bir prgramla ogg ye çevirin isminide fight_while_mounted_2 koyun sonra  o dizindeki dosyayla değiştirin artık o müzik yerine dombra çalıyor :smile:

kk33 said:
C:\Program Files (x86)\Mount&Blade With Fire and Sword\Music

girin arkadaşlar  örneğin fight_while_mounted_2.ogg diye bir dosya var  dombra.mp3 ü bir prgramla ogg ye çevirin isminide fight_while_mounted_2 koyun sonra  o dizindeki dosyayla değiştirin artık o müzik yerine dombra çalıyor :smile:
Çok sağol yaptım oldu :grin:

kk33 said:
arkadaşlar savaş müziklerinin arasına dombrayıda koydum :smile: artık nasıl bişi olduğunu hayal edin 4 nala giderken :smile:

fakat çift kılıç da kullanmak istiyorum? bir yama vs ile mümkünmü? kalkan yerine bir kılıç daha?
Ben bu fantaziyi bir yerden hatırlıyorum
Kürşad ve Kırk çerisi

Aslında iyi fikir yapımcılar niye ilk başta düşünmedi acaba :grin: çift kılıç modu bekliyoruz :grin: daha erken galiba mod için :grin:

Back
Top Bottom