Warband Türkiye 6v6 Turnuvası

Warband Türkiye 6v6 Turnuvasına hoş geldiniz!

Quick Overview

Category
Warband
Language
Turkish
Total members
95
Total events
0
Total discussions
54

Üzücü bir haber

Users who are viewing this thread

Thorin

Sergeant Knight at Arms

Hepimizin yakından tanıdığı ve herkes tarafından sevilen kabul görülen değerli Camo'yu dün gece kaybettiğimizi haber aldım. Önce geç saatte yazılan bir mesaj olduğu için belki şaka amaçlı bir şeydir diye düşündüm ancak bu sabah haberin kesinliğini öğrenmiş bulunmaktayım. Bu acı haberi almak beni gerçekten derinden üzdü. Ailesine ve yakınlarına baş sağlığı diliyorum. Benim tanıdığım kadarıyla Ali kardeşimiz kimsenin etlisine sütlüsüne karışmaz, insanlarla iyi geçinir, kendi oyununu oynar eğlencesine bakardı. Gördüğüm yorumların da büyük ölçüde böyle olması birçok insanın onu ne kadar doğru tanıdığını gösteriyor sanırım. Allah'ın takdiri böyleymiş. Kadere isyan edilmez. Bildiğim kadarıyla sizlere söyleyebileceğim, bir süredir solunum sıkıntısı yaşıyordu ve en son entübe olmuş. Ancak 20 Mayıs'da gözlerini yummuş. Ne kadar acı değil mi? Bizler bu kadar yakın gördüğümüz Ali kardeşimizin ölüm haberini 10 gün sonra alabiliyoruz. Her ne kadar bir sanal ortamda olsa, arkadaşım dediklerinize sımsıkı sarılın, varsa dertleri dertleşin. Hayat maalesef bazılarımız için bu kadar zalim olabiliyor. Ali kardeşimizin mekanı cennet olsun.

Soranlar olduğu için söylüyorum. Turnuva'nın kalan kısmında takım taglerinizde CAMO_Name şeklinde gezmeniz sizlere bir yaptırım olarak dönmeyecektir. Aksine böyle düşünceli onu anabileceğimiz şekilde oyunlarınızı oynamanız beni de mutlu eder.

Back
Top Bottom