Üsttekinin Avatarını Değerlendir...[OYUN]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
@Koyurtang:

Yav bu akıncılar yok mu onlarla ilgili birşeyler anlatacaktım da araya bir sürü muhabbet girmiş neyse ben gene de anlatayım.

Bu meşhurdur hani "Giden şanlı akıncı, ne gün döner yurduna?" dizesi vardır Necip Fazıl'ın Sakarya şiirinden alınma. Bu kendilerine akıncılar diyen grup ki tam adları İslami Büyük Doğu Akıncılarıdır (Kısaltmaları İBDA'dır ki bunlar C vitamini de taşırlar :smile: )

Her neyse bu ekipten birisi üniversitenin kantininin oraya bir yere yazmış: "GİDEN ŞANLI AKINCI NE GÜN DÖNER YURDUNA" (Yeşil sprey boyayla)
bu tip bir duvar yazısı cevapsız kalır mı? sol fraksiyondan bir vatandaş da bunun arkasına aynen şunu yazmış " BOK DÖNER"  :lol: (Kırmızı sprey boyayla)

Aslında bu kendilerine akıncılar diyen grupla bunların tam zıttı buduncular var onları bir yere kapatacaksın sonra izleyeceksin :lol: ne de olsa iki testi tokuşunca biri elbet kırılır :lol: Manyak da muhabbeti olur :twisted:

KursadAltug said:
@Koyurtang:

Yav bu akıncılar yok mu onlarla ilgili birşeyler anlatacaktım da araya bir sürü muhabbet girmiş neyse ben gene de anlatayım.

Bu meşhurdur hani "Giden şanlı akıncı, ne gün döner yurduna?" dizesi vardır Necip Fazıl'ın Sakarya şiirinden alınma. Bu kendilerine akıncılar diyen grup ki tam adları İslami Büyük Doğu Akıncılarıdır (Kısaltmaları İBDA'dır ki bunlar C vitamini de taşırlar :smile: )

Her neyse bu ekipten birisi üniversitenin kantininin oraya bir yere yazmış: "GİDEN ŞANLI AKINCI NE GÜN DÖNER YURDUNA" (Yeşil sprey boyayla)
bu tip bir duvar yazısı cevapsız kalır mı? sol fraksiyondan bir vatandaş da bunun arkasına aynen şunu yazmış " BOK DÖNER"  :lol: (Kırmızı sprey boyayla)

Aslında bu kendilerine akıncılar diyen grupla bunların tam zıttı buduncular var onları bir yere kapatacaksın sonra izleyeceksin :lol: ne de olsa iki testi tokuşunca biri elbet kırılır :lol: Manyak da muhabbeti olur :twisted:
Bok döner muahuhauhauh :lol: Şöyle bir resim vardı o da buna benzer :grin:
57332_0.jpg

İBDA-C de eylem yapmıştı bi ara istanbul'da, hatta güreşçi Ramazan Şahin onların işaretini yapmıştı, böyle bişeydi sanırsam.
69653.jpg

Yalnız buduncularla akıncıları aynı yere koyarsak Karadelik oluşup dünyanın sonu gelebilir :mrgreen:. Bi denemek lazım her şeye rağmen :grin:.

Oyunu bozmayım editi: Pembe saçlı gözünün içinde ampul olan japon çocuğu.

Bir kaç haftaya belki öyle ekstrem bir deney yapabilirim. Fetulahçı vs Buduncu vs Akıncı vs Komünist vs Türkçü Komünist(Sosyalist turancı) vs Anarşist bunları kapıştırıp kameraya çekecem sonra da National Geographic'e satacam belgesel diye :lol:

Ben de oyunu bozmayım editi: 1975 tarihli akıncı gazozlarının logosu:smile:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom