Üsttekinin İmzasını Oyla v2

Users who are viewing this thread

ya niye bi laf yetiştirme çabası hep. sana güzel gelen başkasına çirkin, kötü gelebilir. güzellik görecelidir. sen beğendin diye herkes beğenecek değil ya.

konuya gelirsek, çok da iyi değil. 6.5/10

The Young Wolf's Daddy said:
ya niye bi laf yetiştirme çabası hep. sana güzel gelen başkasına çirkin, kötü gelebilir. güzellik görecelidir. sen beğendin diye herkes beğenecek değil ya.

konuya gelirsek, çok da iyi değil. 6.5/10

Olay beğenip beğenmemesi değil; boş söz yazdıktan sonra kendi imzasının neyi temsil ettiği. Üstten devam.

Mr. Fleshcer said:
Thelard] Peaky Blinders adlı dizinin başrolü çok iyi viski ve sigara içmek dışında aşırı bir vasfı yok. [/quote] Diziyi izlemeden said:
adsız.png said:
Boş söz. 3/10

Lan KASDQDPQWDJKASFo

İroni olsa gerek; bunu diyenin imzasına bak hele.

Erozbey said:
Pırt dizi 0/10

the past 7 years 10/10
Mr. Fleshcer said:
bence bu çok temiz bi özet ama, neyse uzamasın. benden devam.

Ya ne boş adamlar var şu forumda ya. Adam kendince yorum yapmış kaldıramıyorsan yazıp konuyu tezek yuvası hâline getirme. Erozbey de benim imzama "pırt" dedi ne var bunda? Çocuk çocuk hareketler...

@the young
Komik buldum haha. 7/10.

[quote author=Kara Bey][...]
[/quote]

Biz noktalamışız zaten şuan tezek yuvasına çeviren sensin; varsa rahatsız olduğun bir şey kapı gibi "Report to Moderator" section'u var. Bas-geç. Kimse senden yorumunu istemedi.

@Kara Bey'den devam.

PubliusCornelius ScipioAnatolius said:
Neyi temsil ediyor bu pek anlamadım ama tasarımı idare eder 6/10
https://www.fsegames.eu/forum/index.php?topic=40782.0  Şu sıralar nwde world cup benzeri bişey var o takımın üyesi olduğumu belli ediyor .

Üstten devam!

Back
Top Bottom