Üst üste gelen patch sorunsalı

Users who are viewing this thread

Merhaba arkadaşlar benim şöyle bir sorum olacaktı,bannerlord'a gelen düzeltmeler kayıtlı oyunları ne kadar etkiliyor? mesela ben 1.0.5 den aldığım kayıtlı oyunu 1.0.6 düzeltmesi geldiğinde açmaya çalıştığımda modüller eşleşmiyor gibi bir uyarı veriyor. bunun anlamı 1.0.5 deki hataların devam ettiğini mi anlatıyor? yoksa 1.0.6 ile gelen düzeltmeler 1.0.5 kayıtında da çalışıyor mu?

Hayır o uyarı o aldığın save in sadece eski bir versiyona ait olduğunu belirtmek için orda, versiyon uyumsuzluğunu söylüyor yani, yinede yükle diyip yeni bir kayıt aldığında yeni versiyonlu kayıt dosyası oluşacaktır.

Yeni yamalar direk oyunu etkiler, save i ne zaman aldığın fark etmeksizin, ancak yapay zekaya yapılan değişiklikler senin oyununda iş işten geçmiş ise,(1 Krallık çoktan oyunun %90'ını aldıysa) çok bir işe yaraması söz konusu değil.

Hayır o uyarı o aldığın save in sadece eski bir versiyona ait olduğunu belirtmek için orda, versiyon uyumsuzluğunu söylüyor yani, yinede yükle diyip yeni bir kayıt aldığında yeni versiyonlu kayıt dosyası oluşacaktır.

Yeni yamalar direk oyunu etkiler, save i ne zaman aldığın fark etmeksizin, ancak yapay zekaya yapılan değişiklikler senin oyununda iş işten geçmiş ise,(1 Krallık çoktan oyunun %90'ını aldıysa) çok bir işe yaraması söz konusu değil.
anladım çok teşekkürler.

Back
Top Bottom