Ülkeyi yöneten kral ölünce oylamada adımızın çıkması için?

Users who are viewing this thread

dewilaxe

Recruit
Merhaba arkadaşlar. 1106 yılındayım güney imparatorluğunu destekliyorum şuanda ülkeyi Temion yönetiyor ve o öldükten sonra kral seçimlerinde ismimizin gözükmesi için klan seviyesi mi gerekli ? yönetici klan 5 , benim klanım 4. seviye. Ülke kurmak için 4 seviye klan gerekiyordu ve bu sebepten dolayı yine de adım oylama da çıkar mı ?

Aslında bu gibi durumlar da otomatik olarak görev verse oyun bize hükümdar olmak için mevcut varisleri ortadan kaldırıp onemli lordlarla aranı düzeltmeni sağlayacak tarzda görevler gayet güzel olurdu bence.

Aslında bu gibi durumlar da otomatik olarak görev verse oyun bize hükümdar olmak için mevcut varisleri ortadan kaldırıp onemli lordlarla aranı düzeltmeni sağlayacak tarzda görevler gayet güzel olurdu bence.
Güzel olabilirdi iyi fikir.

+1

Güzel olurdu, katılıyorum. Ama kolay olmaması lazım bir anda dünyanın yarısına sahip Khuzaitler’in başına geçmek garip olurdu.

Güneyi Pethros klanı yönetiyordu rhagea öldükten sonra ulbos yönetti sonra leopardinos klanındaki Temion kral oldu.
Oyunu bayağı süre oynadım. Lider klanın varisi olduğu sürece lider klandan oluyor kral. Diğer türlü seçime hiç şahit olmadım. Kralın soyunu kuruttuğumda ise rastgele bir klanın lideri başa geçiyor ve artık o soyun varisleri bir sonraki kral olabiliyor. Varis varsa kral kim olsun oylaması olmaz sanmıyorum.

Politikalarında etkisi vardır tabi. Bu arada güncelleme ne zaman gelir arkadaşlar bir fikriniz var mı ? Crash yediğim için oyunum yarım kaldı kaç gündür oynayamıyorum :smile:

Back
Top Bottom