Ülkelere Bakış Açınız

Users who are viewing this thread

Mavi : Çok sevdiğim ülkeler
Yeşil : Sevdiğim ülkeler
Turuncu : Nötr olduğum ülkeler
Kahverengi : Sevmediğim ülkeler
Siyah : Nefret ettiğim ülkeler
Mor : Halkını sevdiğim ama hükümetinden nefret ettiğim ülkeler

86DzDV.png
Yeşilimsi Mavi (Rengi bilmiyorum) : Evlenmelik, tatlı, çekik gözlü kızlar olduğu için çok sevdiğim ülkeler
Kırmızı : Sarışın, mavi gözlü, tek geceli kızlar olduğun için sevdiğim ülkeler
Siyah : Kızları kezban olduğu için sevmediğim ülkeler

DO4D4z.png

Çin halkı zenofobik ve biraz ahlaksız. Tencent diye bir şirketleri var adamlar aşırı şerefsiz. Hükümeti zaten aşırı baskıcı. Uygurları aşırı islamcı oldukları iççin pek tasvip etmesem de Filistin konusunda da dediğim gibi her zaman mazlumun yanında olmak lazım.

Edit: Ayrıca her Türk'ün Fransa'ya öfkeli olması gerektiğini düşünüyorum sebeplerini 1 önceki sfda yazmıştım.

KhergitLancer99 said:
Çin halkı zenofobik ve biraz ahlaksız. Tencent diye bir şirketleri var adamlar aşırı şerefsiz. Hükümeti zaten aşırı baskıcı. Uygurları aşırı islamcı oldukları iççin pek tasvip etmesem de Filistin konusunda da dediğim gibi her zaman mazlumun yanında olmak lazım.

Edit: Ayrıca her Türk'ün Fransa'ya öfkeli olması gerektiğini düşünüyorum sebeplerini 1 önceki sfda yazmıştım.
Bu mu? :lol:

Afrandez said:
KhergitLancer99 said:

Bu mu? :lol:

Arkadaş sadece çeyreğini yazmış :lol:

Çin'in bazı politikalarını beğenmiyorum, evet. Fakat ortada büyük bir bias olduğunu düşünüyorum. Uygurlar arasında etkin olan Türkistan İslam Partisi uluslararası kamuoyu tarafından -tıpkı Hamas gibi- terörist kabul ediliyor fakat Çin hükumeti de çizginin ötesine büyük adımlar ata ata geçiyor.
Yine de Çin konusunda herhangi bir medyaya güvenmek zor; iki tarafta da bias dolu yazılar var.

Dracheon said:
Mavi : Çok sevdiğim ülkeler
Yeşil : Sevdiğim ülkeler
Turuncu : Nötr olduğum ülkeler
Kahverengi : Sevmediğim ülkeler
Siyah : Nefret ettiğim ülkeler
Mor : Halkını sevdiğim ama hükümetinden nefret ettiğim ülkeler

86DzDV.png
Yeşilimsi Mavi (Rengi bilmiyorum) : Evlenmelik, tatlı, çekik gözlü kızlar olduğu için çok sevdiğim ülkeler
Kırmızı : Sarışın, mavi gözlü, tek geceli kızlar olduğun için sevdiğim ülkeler
Siyah : Kızları kezban olduğu için sevmediğim ülkeler

DO4D4z.png
Sırf türkiye için ayrı renk çıkartmak. ülkeler yazmış bi de ajsdhasjd

Kırmızı - Nefret ettiğim ülkeler.
Kahverengi -  :cry:
Sarı - Rule Britannia intensifies.
Yeşil - Çin Devleti, severiz.
Mavi - <3

odrozQ.png

Tibet neresi be? Bayılıyorsunuz saçma sapan yerleri ünlü etmeye.

Hakan Balamir said:
Pentagram said:
Kırmızı - Nefret ettiğim ülkeler.
Kahverengi -  :cry:
Sarı - Rule Britannia intensifies.
Yeşil - Çin Devleti, severiz.
Mavi - <3

odrozQ.png
Google>NATO haritası  :lol: :lol:
Google > Hz. Ali yaşasaydı seveceği yerler.

Back
Top Bottom