Ülkece Bırakmamız Gereken Alışkanlıklar

Users who are viewing this thread

Sahilde mangal yapmayı bırakmalıyız. Bilhassa şu bisiklet ve koşu parkurunda yapanlar direk ülkeyi terk etsin.

Erkeklerin chat programına bayan olarak girip erkekleri kandırması  :mrgreen:
Arabanın arkasına ´hatalıysam ara´yazıp numarayı vermemek
3 Kişilik asansöre 5 kişi binmek
Kapıyı çalarken ´Kim o?´diye sorulduğunda ´´Ben´´diemek :razz:
Serçe parmagini kulagina sokup iyice sallayarak Karıştırmak.
Gazete bulmacalarını başkasına çözdürüp Ben çözdüm diye hava atmak :razz:
Cebinden çikardigi paralarin içinde en eskisini özenle arayip bulduktan sonra para üstü vermek. (yeni parlak bozuklarını harcayamam ben hoşuma gidiyor) :mrgreen:

Vazgeçtim. said:
Kendimizi, (Türk olduğumuzu) her yerde belli etmeye çalışmamız. O kadar değerli değiliz, gerçekten...

O kadar değerli değiliz ne demek ya? İnsanın değerlilik ölçüsü doğduğu ülkeden değil yaptığı faaliyetlerden, sergilediği davranışlardan belli olur. Yazın bunu bir kenara ilerde atasözü falan olur :lol:

Vazgeçtim. said:
Kendimizi, (Türk olduğumuzu) her yerde belli etmeye çalışmamız. O kadar değerli değiliz, gerçekten...
Değerli derken?Değerlilik ırka,cinsiyete,renge göre mi belli oluyor?Senin dediğinden bu sonuç çıkıyorda.Ben her yerde Türk olduğumu söyleyebilirim,kimseninde beni bunun yüzünden değersiz göreceğini düşünmüyorum ki bizim hakkımızda ne düşündükleri de benim için pek önemli değil.

Ülkemde en nefret ettiğim şeylerden biri otobüse binecek olan vatandaşların otobüsün kapısı açıldığında içeride sanki 1 milyon dolar varmış gibi koşması.Herkes bir yere oturmak için birbirini eziyor.Ben ise bunları gülerek izliyorum.İnsanlar gerçekten komik ya.

Mesela bu  :grin:
172408_5f946acd752af090ca98f8f2447941e0.gif

Kadınlara şiddet.Ülkemizdeki çoğu haysanlar kadınlara şiddet ediyorlar.Şiddete Hayır

takım tutar gibi siyasi parti taraftarlığı yapmak

bölgesindeki adayların isimlerini bile bilmeden partiye göre oy kullanmak

Back
Top Bottom