Özel savaşlarda öldükten sonra asker seçme

Users who are viewing this thread

Cemobaskan03

Recruit
-----geliştirme için öneri postu çünkü geçen sefer önerdiğimde ciddiye alınmıştı ve bu beni mutlu etti :smile: ------
özel savaşlarda ölünce tüm o yükleme ekranlarına katlanmak çok sıkıcı savaşın başında kafanıza bir kaya düşüyor ve tamamen ya savaşı izlemek yada yeniden başlatmak gerekiyor onun yerine sıradan bir askeri seçip savaşa devam etmeyi isterdim

Bir askeri seçerek savaşa devam etmek savaş dengesini bozacaktır. Öl yenisini seç öl yenisi seç gibi bir durum. Oyuna uygun değil ama öldükten sonra en azından yoldaşlarımızı kontrol etmek veya bunu açan bir perk olması çok iyi olur.

Bir askeri seçerek savaşa devam etmek savaş dengesini bozacaktır. Öl yenisini seç öl yenisi seç gibi bir durum. Oyuna uygun değil ama öldükten sonra en azından yoldaşlarımızı kontrol etmek veya bunu açan bir perk olması çok iyi olur.
biz öldükten sonra normal askeri degil ama yoldaşları seçebilmeyi bende isterdim açıkcasi.

özel savaşlar için diyorum seferler için değil

Senin derdinin dermanı RTS Camera mod. Nexus'ta Realistic Battle Mod dosyalarında bulabilirsin. Savaşta düştükten sonra istediğin herhangi bir yoldaşı, lordu ya da askeri seçebilmene imkan sağlıyor.

Back
Top Bottom