Özel Savaşlar da Asker Tiplerini Seçme

Users who are viewing this thread

Cemobaskan03

Recruit
Asker tiplerini ve levellerini değiştirmek istiyorum en son seviye askerler en son seviye zırhlar yada onun gibi op şeylerle bir savaş yaşamak istemiyorum ama bu seçenek yok yetkililer bunu bir sonraki güncelleme de getirmeli bana sakın bir mod önermeyin bunu daha öncede yaşadım oyun haftada bir güncelleniyor ve kurduğum her mod demode kalıyor tek satır kodla konacak bir özellik özellik için artık kendimi yormayacağım bu özellik oyuna artık eklenmeli ben hayalimdeki savaşı yaşamak için 40 saat sefer modunda haydut kesmek istemiyorum çok öfkeliyim çok tepkiliyim sakın mod önermeyin

B-Beyim k-korkarak söylüyorum bunu siz bile değiştirebilirsiniz.

bu modu kullanarak bir birime vermek istediğiniz ekipmanı kuşanıp xml dosyasına hızlıca aktarabilirsiniz. Ardından bunu kendiniz için mod haline getirir her zaman yedekte bulundurursunuz. Ayrıca her gelen güncellemede hızlıca modu yenileyebilirsiniz. Benim de böyle bir düşüncem var ama oyunu sildim. İyi günler

bu modu kullanarak bir birime vermek istediğiniz ekipmanı kuşanıp xml dosyasına hızlıca aktarabilirsiniz. Ardından bunu kendiniz için mod haline getirir her zaman yedekte bulundurursunuz. Ayrıca her gelen güncellemede hızlıca modu yenileyebilirsiniz. Benim de böyle bir düşüncem var ama oyunu sildim. İyi günler
Ben niye eşek yüküyle para verdiğim erken erişim oyununda bunlarla uğraşıcam yapsın geliştiriciler

İstesen de istemesen de mod kuracaksın yoksa belirli bir süre geçtikten sonra zevk alamıyosun
ben henüz sıkılmadım 6 7 sene sonra dediğin doğru olabilir ama 2 satırlık kod için ben haftada bir neden mod güncelleyeyim ayıp değil mi bize paramızla kepaze oluyoruz bu şey demek gibi size araba sattık ama her hafta şanzıman dağıtacak burda bi alet çantası veriyorum bunla her hafta tamir edin

iki satırlık kod dediğinizi yapmam bir haftamı aldı :smile: eşek yüküyle para verdiğiniz oyuna biz de eşek yüküyle para verdik. TaleWorlds sırf sizin için zırhları düzenlemeyecektir
.
oyunda olan özelliği yarım koymuşsunuz savaş organize edebiliyoruz asker seçemiyoruz sırf sizin için diyorsunuz alla alla zaten sadece bunun sıkıntısını çeken tek kişi benimdir emin olabilirsin

bu modu kullanarak bir birime vermek istediğiniz ekipmanı kuşanıp xml dosyasına hızlıca aktarabilirsiniz. Ardından bunu kendiniz için mod haline getirir her zaman yedekte bulundurursunuz.
Basitleştirilmiş bir arayüz mod görsem bunun ile alakalı çok iyi olacak en azından kendimce güzel vakit geçirmemi sağlardı.

Basitleştirilmiş bir arayüz mod görsem bunun ile alakalı çok iyi olacak en azından kendimce güzel vakit geçirmemi sağlardı.
Olur da oyundan sıkılırsanız, üzerinde değişiklik yapmak istediğiniz oyun dosyalarını yedekleyip biraz kurcalayın beyim. Sadece xml dosyalarını değiştirerek asker zırh silah yetenekler ve bir çok özelliği değiştirebiliyoruz. Bi ara gaza gelip kendı ırkımı oluşturmuş, kendi şehir kale ve köylerimi oluşturmuş çok güzel vakit geçiriyordum. Sonra harita güncellemeleri çıkageldi ve şu an düzenleme yapmam gerekiyor.

Söylediğinizi tam olarak anlayıp anlamadığımı bilmiyorum. Ama isterseniz askerleri düzenleyebilirsiniz. Gönlünüzce modların çıkması dileğiyle..

Olur da oyundan sıkılırsanız, üzerinde değişiklik yapmak istediğiniz oyun dosyalarını yedekleyip biraz kurcalayın beyim. Sadece xml dosyalarını değiştirerek asker zırh silah yetenekler ve bir çok özelliği değiştirebiliyoruz. Bi ara gaza gelip kendı ırkımı oluşturmuş, kendi şehir kale ve köylerimi oluşturmuş çok güzel vakit geçiriyordum. Sonra harita güncellemeleri çıkageldi ve şu an düzenleme yapmam gerekiyor.

Söylediğinizi tam olarak anlayıp anlamadığımı bilmiyorum. Ama isterseniz askerleri düzenleyebilirsiniz. Gönlünüzce modların çıkması dileğiyle..
Maalesef ona zamanım yok beyim :sad: Eskiden warbandda oynamadığım diyalog bile kalmazdı eğlenirdim güzel ama zaman kısıtlı artık :smile:

Back
Top Bottom