Özel Askerler

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Deagius

Sergeant at Arms
Merhaba arkadaşlar,başlıkta belirttiğim gibi benim şu özel askerlerle ilgili sıkıntım var. İsmi özel askerlermi bilmiyorum ben koydum şu an o ismi aklıma bişey gelmedi:smile:. Neyse hani atıyorum Yeniçeri Kanatlı hüssar gibi askerleri alıcağım komutanları,yüzbaşıları bulamıyorum. Rehberin linkini atmayın,inceledim çünkü. Şehir meydanına giriyorum yok,şehir sokaklarında dolaşıyorum yok. Ben bu askerlere nasıl sahip olacağım? Detaylı bilgi verir misiniz arkadaşlar? Sırf bu yüzden Ateş ve Kılıç'ı bıraktım. Bu işi öğrenirsem,asker yapma işini yani devam etmek istiyorum hayırlısıyla. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar:smile:

Onları o şekilde alamıyorsun onlar üretiliyor sen o şekilde alıyorsun yani yeniçeri eğitiliyor kalene konuyor diye biliyorum.

bağlı olduğun ülkenin şehir meydanından kale kumandanına gidebilirsin veya kendi şehirin varsa valiye gidip yüzbaşı , komutan , kale kumandanı gibi şeyler buldurtabilirsin . böylelikle yeniçeri veya kanatlı hüssar üretirsin

Peki tamam anladım. Böyle askerlere ulaşmam için Krallığa bağlı olmam ya da kendi mülküm olması gerekiyor.  Çok teşekkür ederim cevaplarınız için :smile:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom