(Öneri) Eşyalarda saygınlık puanı

Users who are viewing this thread

Herkese merhaba,

Eşyalarda saygınlık puanı gibi bir özellik eklenebilir mı? Örneğin oyuna paçoz başlıyoruz. NPC ile konuşuyoruz "lordum ..." diyor. Halbuki üstümü, başımız yırtık. Belirli seviyeden sonra imparator zırhları (altın mesela) diğer lordlat ve npcler ile konuşurken ikna oranını yükseltebilir. Hem böylece oyuna başladığımız gibi leydiyi evlenmeye ikna etmek de mümkün olmaz.

Zırh 1: (üst - orta seviye f/P asker zırhı)
Koruma özellikleri : 32 10 10
Saygınlık : 12

Zirh 2: (en üst seviye imparator zırhı)
Koruma : 26 10 8
Saygınlık: 40

Herkese merhaba,

Eşyalarda saygınlık puanı gibi bir özellik eklenebilir mı? Örneğin oyuna paçoz başlıyoruz. NPC ile konuşuyoruz "lordum ..." diyor. Halbuki üstümü, başımız yırtık. Belirli seviyeden sonra imparator zırhları (altın mesela) diğer lordlat ve npcler ile konuşurken ikna oranını yükseltebilir. Hem böylece oyuna başladığımız gibi leydiyi evlenmeye ikna etmek de mümkün olmaz.

son derece katılıyorum kanka bunların bi farkı değerleri olmalıki o duyguyu yaşatsın

Herkese merhaba,

+1

Çok güzel fikir bence de. Warband'da hep zengin kıyafetleri giyip zengin olduğumu hissetmek istedim ama olmamıştı. Umarım bu fikri oyuna yansıtırlar. Bu arada sivil kıyafet çeşitliliği de artmalı bence.

Last edited:
Bir kaska 1.1 m para verdim sırf Kral hissiyatı olsun diye böyle bişey olursa çok dehşet olur ಠ‿ಠ

Hatta bu ihtişamlı zırhları kendi şehrimizdeki demirciye yaptırabiliriz de. Sonuçta kral olan adam, bir kask için şehir şehir gezecek değil. Törenle sunacak, karaktere özel tanımlı olacak. Böyle eski kralların eşyaları çok daha değerli olacak gibi. Buradaki sıkıntı databasedeki tüm eşyaların elden geçmesini gerektirebilir. Etkisi hakkında çok emin değilim ama umarım dikkate alınır. Anlaşılan herkes içinde bir kral olma arzusu var. :smile:

Hatta bu ihtişamlı zırhları kendi şehrimizdeki demirciye yaptırabiliriz de. Sonuçta kral olan adam, bir kask için şehir şehir gezecek değil. Törenle sunacak, karaktere özel tanımlı olacak. Böyle eski kralların eşyaları çok daha değerli olacak gibi. Buradaki sıkıntı databasedeki tüm eşyaların elden geçmesini gerektirebilir. Etkisi hakkında çok emin değilim ama umarım dikkate alınır. Anlaşılan herkes içinde bir kral olma arzusu var. :smile:

Şehirlerde zırh yapmak için bir mod var ama şuan hatalar ile dolu yakında yapımcısının bunları çözmesini umuyorum.

Back
Top Bottom