ÖNERİ: Saç Fiziği

Eklenmeli mi?

• Eklenmeli

• Gerek Yok

Results are only viewable after voting.

Users who are viewing this thread

Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz oyunda at yelesinden plummed helmetine kadar bu alt yapı oyunda bulunmakta. Uzun bir saç ile atın üstüne binsek, dörtnala giderken saçlarımız geriye doğru savrulsa, yürürken koşarken savaşırken saçlarımız dalgalansa hafiften kütük gibi durmasa çok güzel bir görüntü oluşmaz mıydı?

Güzel öneri ama FPS'e nasıl etki eder tartışılır. Tüm karakterlerin saç fiziği olursa kaotik şeyler olabilir.
Bütün khuzait ağır atlı okçuları püsküllü kask takıyor, gözlemlediğim kadarıyla bir fps düşüşü yaşamadım 200 tane falan kullanıyorum birde. Ama tabi saçta daha farklıda olabilir bilmiyorum. fps düşüşü yaşatacaksa bu özelliği kapatma ya da sadece oyuncuyla sınırlama gibi performans ayarları eklemek zor olmaz

Saç fiziği olsa güzel olur. Fakat oyunda ki fiziğe sahip nesneler ( at yelesi, pelerin vs. ) düzgün bir fizikle çalışmıyor. Pelerin jole kıvamında, kumaş gibi bir hareket sergilemiyor, at yelesi de aynı şekilde. Püsküller daha katı olmalı, karakterin suratına geliyor. Gerçekçi hareketlere sahip değiller. Daha çok uğraşmaları gerek bu konu da. Nvidia Physx logosu var introda. Nvidia çalışanlarının düzgünce bir el atması lazım.

Saç fiziği olsa güzel olur. Fakat oyunda ki fiziğe sahip nesneler ( at yelesi, pelerin vs. ) düzgün bir fizikle çalışmıyor. Pelerin jole kıvamında, kumaş gibi bir hareket sergilemiyor, at yelesi de aynı şekilde. Püsküller daha katı olmalı, karakterin suratına geliyor. Gerçekçi hareketlere sahip değiller. Daha çok uğraşmaları gerek bu konu da. Nvidia Physx logosu var introda. Nvidia çalışanlarının düzgünce bir el atması lazım.
katiliyorum bu arada cok yapay duruyor

Back
Top Bottom