Önemli olduklarını düşündüğüm eksikler

Users who are viewing this thread

Oyun feedbacklerle düzelecek, oyuncuların eksik gördüğü istediği özellikler değerlendirilecek zaten kurulu bir yol haritaları olsaydı erken erişim olmazdı

Bence sen de yanlış düşünüyorsun. Geliştirici ekibin zaten bir yol planlaması vardır. Planlama yapmadan erken erişime çıkarıp gelen istekler dışında geliştirme yapmamak garip olurdu. Erken erişimin amaçlarından biri de bu zaten hem kendi planları hem geri bildirimlere yönelik geliştirmeler yapmak.

Bence sen de yanlış düşünüyorsun. Geliştirici ekibin zaten bir yol planlaması vardır. Planlama yapmadan erken erişime çıkarıp gelen istekler dışında geliştirme yapmamak garip olurdu. Erken erişimin amaçlarından biri de bu zaten hem kendi planları hem geri bildirimlere yönelik geliştirmeler yapmak.
Aynı şeyden bahsediyoruz oyun sonsuz olduğu için late gamede ne olabileceğini öngörmek çok zor bu yüzden oyuncuların geri bildirimlerine ihtiyaçları var tabi ki planlamaları var. Erken erişimin amacı mekaniklerin nasıl tepki verdiğini görmek ve üstüne eklemek istenen bir özelliği de kafalarına yatarsa ekleyebileceklerini düşünüyorum

Aynı şeyden bahsediyoruz oyun sonsuz olduğu için late gamede ne olabileceğini öngörmek çok zor bu yüzden oyuncuların geri bildirimlerine ihtiyaçları var tabi ki planlamaları var. Erken erişimin amacı mekaniklerin nasıl tepki verdiğini görmek ve üstüne eklemek istenen bir özelliği de kafalarına yatarsa ekleyebileceklerini düşünüyorum

Aynen öyle dostum.

Ben oyunda diyaloglara bakacak kadar bile zevk alamadim 6 saat oynamam var ama 4 saati zaten özel savaşta "acaba nasıl daha iyi fps alıp drop yemem" diye geçti. Ve sanırım bu sorun optimizasyonlada alakalı değil oyun ciddi ciddi yüksek performanslı bilgisayar istiyor. Maalesef artık bu yegane çabamdan vazgeçip youtube ve yayinlarla 8 yılın hüsranını izlemeye ve modlu warband oynamaya devam edicem. İade talebimi verdim maalesef :sad:
Merak eden olursa Laptop özelliklerim;
1050Tİ 2GB
İ5-7300HQ
8GB Ram
Düşük ayarlarda 1fps ile 60 fps arasinda inanilmaz buyuk değişimlerle kynamaha çalıştım bu ve benzeri sistemler hiç denemesin bile şu anlık.
benim pc seninkinden baya düşük 30 fps de oynuyorum sahne geçişleri hariç fps düşmüyor senin mevzuyu anlamadım

Back
Top Bottom