Resolved Önceden Açılan Launcher Açılmıyor, Launchersız Girilen Oyunda'da Save Alınmıyor.

Bu Sorunu Yaşıyor musunuz ?

• Total voters
    4

Users who are viewing this thread

Başlık Her Şeyi Özetliyor Zaten. Kaç Gündür Yırtınıyorum Denemediğim Hiç Bir Şey Kalmadı. Launcher Açılmıyor, Hadi Onu Geçtim Launcher'sız Dosyalardan Bir Şekilde Oyuna Giriyorum Ama Bu Seferde Oyun Hiçbir Şekilde Save Almıyor ??? Abi Kafayı Tırlattım 2 Gündür Uğraşıyorum Hala Çözümünü Bulamadım: D

Topluluk Yöneticileri Veyahut Topluluk Destekleri Bana Bir El Atın Nolursunuz. İşin İçinden Çıkamıyorum. İngilizce Yazılan Başlıklarda Videolarda Forumlarda Yazılan Ve Sizinde Muhtemelen Söyleyeceğiniz Şeyi Denedim Fakat Başarılı Olmadı ?

Bu Sorunun Başlamasının Sebebi Belkide Bilgisayarıma Format Attırmıştım Fakat Windows SSD'ye Kuruluydu Ve Sadece SSD'ye Atıldı Orada Hiç Bir Oyun Yoktu. Bannerlord Dahil Tüm Oyunlarım HDD'deydi ve Format'tan Sonra Olanlar Bu...

Sistemim;
CPU: i7-6700 @ 3.40 Ghz
GPU: MSI GeForce GTX1060 3GB OC GDDR5
PSU: 600w Bronze 80+
RAM: 12 GB Dual C. DDR3
SSD: 240GB James Donkey
HDD: 1TB WD
M.B: GIGABYTE H110M-S2V

Merhabalar, işletim sisteminizin, sürücülerinizin güncel olduğundan ve oyunun güvenlik yazılımınızda gerekli izinlere sahip olduğundan emin olun lütfen. Sorun düzelmezse clean install yapmanızı öneririm. Clean install işe yaramazsa lütfen bana bildirin.

işletim sistemim win 10 single ve Güncel.. Sürücülerim Güncel... antivirus koruma programı kullanmıyorum sadece defenders var fakat izin verme olayını yeni duydum ? nasıl izin vermem gerekiyor oyuna ?

Vallaha inanılmaz Oyunun ilk zamanlarında Banner'i değiştirebileceğiniz bir mod yüklemiştim bu aklınızda kalsın. Oyunun çoğu klasörüne tek tek didik didik baktım arkadaşımda oyun takır takır calışıyordu ve onun bana söylediği tek şey ''oyuna hiç mod yüklemedim'' oldu... bende bunun üstüne tüm dosyaları didik didik ederken onun dosyalarının SS'leriyle karşılaştırıyordum. Modules'de Sadece Bir Tane Klasör Gördüm ismi baya bir garipti sayılar ve harfler vardı ve bende ne olucak diiyip sildim sonucta 220kb'tı veee... Oyun Komple Düzeldi.... Launcher Sıkıntısız Acılmaya Oyunda Artık Save Alabilmeye Başladı ??? Yani Küçücük Bir Mod Dosyasının Yaptığı Şeylere Bakar mısınız ??? SİZE TAVSİYEM OYUN TAMAMEN CIKANA KADAR KIMSE MOD FALAN YÜKLEMESİN ARKADAŞ... ŞU SAÇMA SAPAN SORUN YÜZÜNDEN 3 HAFTADIR OYUNU OYNAYAMIYORDUM... SORUNUM ÇÖZÜLDÜ...

Last edited:
Merhabalar, sorunun düzeldiğini görmek güzel. Başka bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bize bildirin.

Sizde yine modları silince düzeliyor. Bende launcher açılmıyor hiç bir mod ekli değil oyun save almıyor, kaç kez sildim tekrar indirdim kaç kez steam üzerinden tarama yaptırdım düzelmedi. Birde bunların üstüne steam taramada eksik dosya buluyor bunu indirme hatası veriyor. Kısaca ne hata ararsanız mevcut teşekkürler TaleWorlds.

Back
Top Bottom