• The forum has been updated. For an explanation of some of the changes, head over here.

The Kingdom of Calradoi

The Kingdom of Calradoi ,Old players since (2010) it is Mount & Blade II:Bannerlord Clan. The Union of Calradia with the oldguards aimin high and lookin foward to have fun in this community.Givin people to spend their time in well designed community.

Quick Overview

Category
Clans
Language
Turkish
Total members
21
Total events
0
Total discussions
10

Ön Başvuru Formu | TR-Base

Currently viewing this thread:

Status
Not open for further replies.
Roof.png

Ön Başvuru Formunu doldurmadan önce okuyunuz.
Katılacakların dikkatine!


Ön Başvuru formu yapan kişiler, doğrudan klan üyesi olmadıkları gibi etkinlikler de aramıza asil oyuncu olarak giremezler, normal üye olmak istiyorsanız, bazı koşulları yerine getirmeniz gerekmektedir. Bu koşulları yerine getirdikten sonra, tam üyelik başvurusu yapabilirsiniz.

-Nedir bu koşullar?
  • Haftalık yapılacak etkinliklerin 3/2sine gelmeniz gerekiyor, geldikten sonra not alınacaktır, gelmeyen arkadaşların mazeretleri geçersiz sayılacaktır.
  • Oyunculuk kabiliyetiniz geliştirmeniz aramızda yer almanız için büyük bir katkı olacaktır, o yüzden kendinizi geliştirmeyi unutmayın.
  • Olgun Davranışlar sergileyin.
  • Her şeyden önce, kabiliyetlerinizi sergileyin, ve hiç kimseyle sözlü veya yazılı tartışmaya girmeyin.Ön Başvuru Formu alıntı olarak alarak, yeni bir konu açarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Konu açılmadan önce; Konu Adını: "Ön Başvuru - Nickname" olarak yaptıktan sonra, konu içinde aşağıda yer alanları doldurmanız gerekiyor.
İsim:
Yaş:
Oynamak istediğiniz sınıf?:
Koşulları kabul ediyor musunuz?:
Eklemek istedikleriniz?:Tam üyelik ile ilgili;
Üye alımları için referanslı alım ve başvuru ile alım olmak üzere iki alım türü ile başvurunuzu yapabilirsiniz, eğer aramızda bir arkadaşınız varsa onun bizimle iletişime geçmesini veya eğer yoksa kendiniz bizzat başvuru yapabilirsiniz, alımlar hususunda başvuruların hepsi eski topluluğumuzdan günümüze kadar güçlü bir şekilde ile saklı tutulmaktadır, klanda ki geçirmiş olduğunuz zamandan tutun, aramızdan ayrıldığınız güne kadar saklı kalacağından emin olabilirsiniz.

Eğer bu konuyla ilgili sorularınız varsa doğrudan @Lucon ile iletişim kurabilirsiniz..
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom