The Kingdom of Calradoi

The Kingdom of Calradoi ,Old players since (2010) it is Mount & Blade II:Bannerlord Clan. The Union of Calradia with the oldguards aimin high and lookin foward to have fun in this community.Givin people to spend their time in well designed community.

Quick Overview

Category
Clans
Language
Turkish
Total members
21
Total events
0
Total discussions
10

Ön Başvuru - Aerophobia

Users who are viewing this thread

HyperCharge

Section Moderator
İsim: Ahmet
Oynamak istediğiniz sınıf?: Okçu
Koşulları kabul ediyor musunuz?: evet
Eklemek istedikleriniz?: yok

Last edited:
[QUOTE = "HyperCharge, gönderimeri: 9487246, üye: 232493"]
İsim: Ahmet
Oynamak istediğiniz sınıf?: Okçu
Koşulları kabul ediyor musunuz?: Evet
Eklemek istedikleriniz?: Yok
[/ ALINTI]
'HyperCharge Yapımı onca modda eminimki emeğin vardır çünkü en faydalı bilgiler bize vermek için uğraşıyosun bende geç de olsa bannerlord için sistem kaldırmadığı için warband modu yapıyorum
Bu modda şuanlık 51 devlet var senin verdiğin dersler sayesinde ilerde arttırabilirim belki
bütün asya avrupa ve afrika var
Amacım O dönemdeki tüm devletleri yapmak
Mancınık ekleyip müthiş kaleler ve kuşatmalar hazırlamak
Atların Canını indirip 2 okla atlıların atsız kalmasını sağlicam kolay iş
mızrak cida ve hançerin zararını arttırıp yüzlerce item ekle mek
Kendi krallığının askerlerini yapmak
arena kale ve hanları yeniden editlemek
öyle en iyi mod olma gibi bi amacım yok sadece benim sevebileceğim şekilde mod yapıyorum
Oyunu zorlaştırmak karşı askerlerin sizi zorlaması kolay kolay ölmicekler tek darbeyle savaştığını hissedeceksin
lordların asker sayısını en az 300 yapmak istiyorum
şehirlerdeki asker sayısını arttırdım zaten kaleleri şehirleri buna göre ayarlicam
ve bu devletler fazla olduğu için muhtemelen ortalık fena karışacak herkez birbirine girecek kaos olacak ?
barış imzalarken şartlar ekranı gelmesini istiyorum bunu nasıl yapcam bilmiyorum
savaş alanlarını değiştircem
Büyük savaşlar olcak ve askerler sizi zorladığı için bence savaş konusu diğer modlardan daha zevkli olcak
gibi hissediyorum yada ben çyle zevk alıyorum d

Bunların içinde şuan yapamadığım yapmayı bilmediğim şeyler var onları sana sormak istedim
-Mancınık eklemek (bu konudaki dersini gördüm ama beceremedim valla)
-Kendi krallığının askerini yapmak (Biraz uğraşırsam yaparım gibi geliyo ama bi de sana sorim dedim)
-Lordların asker sayını arttırma (bunuda beceremedim)
-Barış imzalarken Şartlar ekranı gelmesi
-Savaş alanlarını değiştirmek

CEVAPLARSAN ÇOK SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Back
Top Bottom