Resolved Ölü yoldaşın kervanı

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
e1.5.0
Oyun Sürümü
Ana Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.
Kervan başı olarak gorevlendirdigim bir yoldaşım birkaç yıl önce ölmüş, klan sayfamdaki kervanlar kısmında yoldaşın kervanı hala aktif gözüküyor sadece bulunduğu konum yazmıyor. Haritaya baktım ve benim hanemin sembolü olmadan, boş sembolle gezen bir kervan gördüm. Yanına gittim ve kervan gerçekten çalışmaya devam ediyor başında yoldaşım olmadan. Bu bir sorun mu bilemedim ama yazmak istedim.

Eğer başına tekrardan bir yoldaş atayabiliyorsan bir sıkıntı yoktur, en azından mantık hatası yok
Başına başka yoldaş atayamiyorum, normal bir yoldaşla yönetilen kervan gibi davranıyor. Klan sayfasında hala eski yoldasimin kervanı gibi gözüküyor, ama yeri yazmıyor, aynı zamanda dediğim gibi haritada klanimin amblemine de sahip degil. Fazladan bir kervan gibi oldu.

O zaman bir problem olabilir sonuçta kervan hala senin istediğini yapabilmen lazım.
En azından geliri geliyor mu? Eğer düzeltilecek bir problem ise o zamana kadar seni idare eder.

Gelip gelmediğinden emin değilim diğer kervanlarimdan dolayı, ama kaydetmeden diğer kervanlarimi dağıtıp o kervandan geliyor mu diye bakayım bir.

Merhabalar, sorunu gözlemleyebileceğimiz bir kayıtlı oyun dosyasını bizimle paylaşır mısınız? Dosyayı DM yoluyla direk bana yollayabilirsiniz yada http://upload.taleworlds.com:8080/ adresine yükleyebilirsiniz. Lütfen dosyayı bulabilmem için yüklemeden önce açıklama kısmına bu başlığın linkini yapıştırın

İstenilen bilgi 2 hafta içinde sağlanmadığı için postu "resolved" olarak değiştiriyorum. Eğer sorunla tekrar karşılaşırsanız lütgen bu postu güncelleyin.

Back
Top Bottom