Çok oyunculu müdavimlerine soru

Users who are viewing this thread

Warbanddan bu yana hep sefer meraklısıydım farklı farklı karakterleri aynı kalradyada ordan oraya koşturuyordum fakat bannerlordda ilk defa multiplayer'a girmek istedim.Sorum şu.Tüm serverlar public ve uzak asya okyanusya hariç alayı çok dolu.Bu oyunda özel lobi kurmak için bir opsiyon var mı dostlarımla klan savaşı hariç nasıl karşılaşabilirim.Serverlarda bulunan Duel adlı şifreli serverlar kişilerin satın aldıkları mıdır? Özel lobi kurmak çok hoş olmaz mıydı ?

duel kısmında şifre sunucunun adı gibi birşeydi düello yapmak istediğin kişiye kılıcı yukarı kaldırıp istek atıyosun oşelkilde işliyor.
özel lobi kurmak yok ama oyun çıkış yaptığı zaman gelir büyükihtimalle

Server Information:
DuelEU - EUDuel
DuelNA - NADuel
DuelEA - EADuel
DuelOC - OCDuel

Last edited:
Custom serverların ne zaman geleceği belli değil maalesef gelse de serverimi açsam...
Serverlar çok dolu derken TDM veya Siege'den bahsediyorsun sanırım Skirmish veya Kaptan modları 12 kişiden fazlasını almıyor denemeni tavsiye ederim onları. Bir şeye ihtiyacın olursa bana PM'den ulaşabilirsin

Custom serverların ne zaman geleceği belli değil maalesef gelse de serverimi açsam...
Serverlar çok dolu derken TDM veya Siege'den bahsediyorsun sanırım Skirmish veya Kaptan modları 12 kişiden fazlasını almıyor denemeni tavsiye ederim onları. Bir şeye ihtiyacın olursa bana PM'den ulaşabilirsin
Optimizasyon sıkıntımdan ötürü multiplayerda çok dayak yiyorum.Şimdilik 2 arkadaşımla alıştırmalardayım ama ilerleyen zamanlarda neden olmasın :grin:

Çoğu yeni oyuncu, oyunun sadece serverlardan oluştuğunu sanıyor ama aslında Skirmish modunda Avrupa serverında bile 6 vs 6 oynayabilirsin :grin:
Captain - Skirmish ve Siege modlarını deneyebilirsin. Muhtemelen sadece takım karşılaşması içeren serverları gördün diye düşünerek yazıyorum :grin:

Arkadaşların ile duel serverlarında yapabilirsin bunu ilk verilen cevapta şifreleri var.
Ayrıca arkadaşını steamdan veya TW sekmesinden eklersen birlikte lobi kurup oyunlara girebilirsin

baslama bence keske 500 saat moutan blades banerlorda verceme fall guys 500 saat oynasaydım ya da lolde plat olsaydım ders calıssaydım metin2 ye baslasaydım cunku özel server kadar rahat bişeyi oyuna eklemediler bile ve ben eski combat sistemini begeniyodum onu da değiştirdiler oyun da ölü gibi bişey skirmde günün herhangi bir saati max 20 oyuncu falan aratıyo ortalama olarak yani bannerlordda geliseceğinize gidin lol falan kasın :grin: bu oyun düzelecek olsaydı oyun içi klan sistemi güncellemesinde düzelirdi ancak ben oyunun artık tam sürüme geçmeden düzeleceğini aktif olacanı dusunmuyom

Back
Top Bottom