Çocuk Yapma Rehberi

Users who are viewing this thread

KhergitKhan said:
Hadi biz çocuk yapamıyoruz,diğer lordlar yapıyor mu?
Oyuna sonradan katılan ''knight 3 1''gibi adamlar gördüm.
Bunların alemi ne :grin:
Oyunda ki kod çakışmasından o. Bug yani. Sonradan katılma değil. Lord taraf değiştirince kodlardaki ismi gözüküyor.

Bu arada Atomcuğum bunların amacı çocuk değil. Çocuk meydana gelirken ki atraksiyon. Sen ne yapsan yaranamazsın bunlara.

Edit: Bannerlord'da şu aile işine düzenleme getirilsin. Soy ağacı gibi bir şey olsun ya.

Dodosa said:
Kardeşim hiç aklıma yoldaşları çocuk edinme fikri gelmemişti. Çokta mantıklı lakin ben şunuda istiyorum Notlar bölümüne geldiğimizde orada Aile yazıyor mesela şöyle olsun.
Dodosa Tarth (BEN)
Kastor Tarth Babam.
Melina Tarth ANAM.
Amcam dayım vb... Çok özeniyorum diğer lordlara. Tamam evlenince onun sülalesi bize geçiyo ama kendi sülalemiz le olmak bir farklı olsa gerek. Çözümü varsa sevinirim.
Up.

çocuk yapma rehberi:

önce bir adet eş bulun. ilişkinizi yeterince ilerlettikten sonrası için gerekli bilgiyi "...' adresinden edinebilirsiniz.

Paarthur said:
Kararsiz_Atom said:
Oyunda gerçekten çocuk yapma olsaydı, şu an yapabileceğinizden çok da farklı bir şey yapamazdınız gibi geliyor bana.

Yanınızda savaşıyor, toprak verebiliyorsunuz, size lord oluyor. Daha ne bekliyorsunuz ki ?

Savaşta esir düşerdi, karşı taraf yüklü fidyeler alırdı. Fidyeleri ödemezseniz krallığınız ve siz onur kaybederdiniz veya oğlunuz size ihanet edip sizi devirmeye çalışırdı gibi gibi...
Dalarım Adamlara Deşerim Bağırsaklarını Paramı Vericem Bide, El Alemin Lordunu Kurtarıyosak Çocuğumuzuda Kurtarırız. :grin:

Bugün aklıma geldi deneyim dedim baya başarılı oldu. İsmini,yüzünü,yeteneklerini ve itemlerini editledim. Birde kale verdim. baya güzel oldu aynı ben. :grin:

3 Çocuğum oldu :razz: yüzünü hep oğlumun zenci olmasını istediğimden zenci yaptım. :grin:

thedeat said:
Paarthur said:
Kararsiz_Atom said:
Oyunda gerçekten çocuk yapma olsaydı, şu an yapabileceğinizden çok da farklı bir şey yapamazdınız gibi geliyor bana.

Yanınızda savaşıyor, toprak verebiliyorsunuz, size lord oluyor. Daha ne bekliyorsunuz ki ?

Savaşta esir düşerdi, karşı taraf yüklü fidyeler alırdı. Fidyeleri ödemezseniz krallığınız ve siz onur kaybederdiniz veya oğlunuz size ihanet edip sizi devirmeye çalışırdı gibi gibi...
Dalarım Adamlara Deşerim Bağırsaklarını Paramı Vericem Bide, El Alemin Lordunu Kurtarıyosak Çocuğumuzuda Kurtarırız. :grin:
sakin ol şampiyon  :shock:

Thehealer said:
Gh0stFafa said:
Türklerde çözüm bitmez.
Aynen öyle :grin: Keşke Köylerden kız kaçırabilsek veya kız alabilsek :grin:
Elbette! Ymira olur, Matheld olur ya da erkek karakteri bayan yaparsın, fark etmez. "Köyden kaçırdığım kız, Sürmeli Ayşe" diye isim verir, konuşmaları da ona göre düzenlersin, tamamdır. Kısacası;

Gh0stFafa said:
Türklerde çözüm bitmez.

Back
Top Bottom