Çocuk Yapma Rehberi

Users who are viewing this thread

RockndRoll said:
Ya iyide gerçekten çocuğun olmuyor ki. Sadece ismini yüzünü falan değiştiriyoruz. Aslında Bannerlord ' da bu olsa iyi olurdu.

Benim zaten öyle bir iddiam olmadı ki. Bıkmadınız mı, "Çocuk nasıl oluyor?" diye konu açıp, olmayacağını öğrenince "aslında olsaymış süper olurmuş, mod filan yapsalar ya la" diyen insanlardan ? Bir daha konusu geçerse forumda, random olarak yapıştırırsınız.

Yorum yapan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Çocuk yapma -veya benzetme de denilebilir- konusunda, ikna edici tavsiyeleri olan varsa konuya ekleyebilirim.

şu hikaye bölümü var ya hani ben burda doğdum filan şuralara gittim kısmı oralarıda adam akıllı düzenlersek süper bişey olur

Kararsiz_Atom said:
En az 3 çocuk, unutmayın. İyi eğlenceler.
Tüm Mount&Blade oyuncularının beklediği eklenti geldi. :grin: Eline sağlık.

Bu arada bu konuyu irdelemeyin bari adam uğraşmış yapmış işte daha Allahtan belanızı mı istiyosunuz anlamadık yani.

Kararsiz_Atom said:
Oyunda gerçekten çocuk yapma olsaydı, şu an yapabileceğinizden çok da farklı bir şey yapamazdınız gibi geliyor bana.

Yanınızda savaşıyor, toprak verebiliyorsunuz, size lord oluyor. Daha ne bekliyorsunuz ki ?

Savaşta esir düşerdi, karşı taraf yüklü fidyeler alırdı. Fidyeleri ödemezseniz krallığınız ve siz onur kaybederdiniz veya oğlunuz size ihanet edip sizi devirmeye çalışırdı gibi gibi...

Amatör olarak yapılabilecekler bu kadar beğenmiyosanız bile emeğe saygı gösterin ben yaklaşık 2 senedir forumdayım herkes çocuk çocuk diyip duruyodu adam bi şekilde uğraşmış yapmış yani bence hakettiği teşekkürü göremedi ayıp ediyosunuz hala.

Kardeşim hiç aklıma yoldaşları çocuk edinme fikri gelmemişti. Çokta mantıklı lakin ben şunuda istiyorum Notlar bölümüne geldiğimizde orada Aile yazıyor mesela şöyle olsun.
Dodosa Tarth (BEN)
Kastor Tarth Babam.
Melina Tarth ANAM.
Amcam dayım vb... Çok özeniyorum diğer lordlara. Tamam evlenince onun sülalesi bize geçiyo ama kendi sülalemiz le olmak bir farklı olsa gerek. Çözümü varsa sevinirim.

Arkadaşlar warband modlarında ailelerde değişiklik yapabilirmiyiz.Şu şunun amcası kardeşi vs. bunlarda değişiklik yapabiliyormuyuz ? Program tarzı bişeyle

dexterrr said:
Arkadaşlar warband modlarında ailelerde değişiklik yapabilirmiyiz.Şu şunun amcası kardeşi vs. bunlarda değişiklik yapabiliyormuyuz ? Program tarzı bişeyle
Evet Module sistemi ile yapılıyor.

Back
Top Bottom