Çocuk sistemi hakkında...

Users who are viewing this thread

hard02 said:
bannerlordda savaşta ölme olmayacak yani bu demek oluyorki herkes belli bir yaşa geldiğinde ölecek ve siz ölmeden önce varisleriniz arasından hangisinin tahta geçmesini istediğiniz size sorulacak yani 1 tek kişi olacak o yüzden ülke bölünmeyecek iç savaş vs olmayacak
Savaşta ölme vardı diye hatırlıyorum. Hatta bu özelliği kapatabildiğimiz felan söylenmişti.

06/09/2018 tarihindeki blogdan alıntı :
Can the player and/or AI lords permanently die?
Our current plan is to have this for both players and NPCs, but we will add an easy mode option to disable it for the player character. Players will be able to continue with a family member if their main character dies.

2016 Kale Savunması videosunda savaş sonu ekranında rakip komutanının öldüğünü görüyoruz.
v6AA9m.png

Lordların ölebileceği kaç kez söylendi ne demek savaşta ölme olmayacak ayrıca karakterimiz öldüğünde varisimizi seçebildiğimiz de söylendi tek sorun varisi seçince diğer npc olan çocuğumuz iç savaş başlatabiliyor mu bu tamamen benim tahminim ama ben karakter kişilikleri ile bu durumu bağlayacaklarını eğer karakter hırslı ise iç savaş çıkaracak sadık bir karakter ise ülkeyi yöneten kardeşine yardım edecek tarzı bir durum bekliyorum oyuna aile mekaniği lordların öldürülmesi hatta varis seçmeyi bile ekleyip bunu düşünmemezlik etmemişlerdir herhalde hatta npc kralın çocukları varsa kral ölünce onlar da taht kavgası çıkartmalı ve biz lord olarak taraf seçmeliyiz bunlar düşünülmeyecek veya gözden kaçacak detaylar değil kesinlikle olmalı

Dovahkiiniki said:
Lordların ölebileceği kaç kez söylendi ne demek savaşta ölme olmayacak ayrıca karakterimiz öldüğünde varisimizi seçebildiğimiz de söylendi tek sorun varisi seçince diğer npc olan çocuğumuz iç savaş başlatabiliyor mu bu tamamen benim tahminim ama ben karakter kişilikleri ile bu durumu bağlayacaklarını eğer karakter hırslı ise iç savaş çıkaracak sadık bir karakter ise ülkeyi yöneten kardeşine yardım edecek tarzı bir durum bekliyorum oyuna aile mekaniği lordların öldürülmesi hatta varis seçmeyi bile ekleyip bunu düşünmemezlik etmemişlerdir herhalde hatta npc kralın çocukları varsa kral ölünce onlar da taht kavgası çıkartmalı ve biz lord olarak taraf seçmeliyiz bunlar düşünülmeyecek veya gözden kaçacak detaylar değil kesinlikle olmalı
Bannerlord ile en büyük korkularımdan biri "şunu ekleyip bu özelliği eklememezlik yapmamışlardır,şu varsa bu da vardır" dediğimiz özelliklerin oyuna eklenmemiş olması.

Back
Top Bottom