Çocuk Büyüme Hızı

Users who are viewing this thread

Çocuk doğuyor, ama büyüyüp bizim karakter ölene kadar oyunun sefer ömrü bitiyor pek bir manası kalmıyor çocuk yapmanın ve varis olayının, ha karakter savaşta ölürse çocukta yıllar süren "HOLDING" evresinden çıktıysa sıkıntı yok... Yani tamam yavaş büyümesi gerçekçi ama bence oyunun tek bir seferde sunduğu içeriğe göre fazla, resmi bir şey olmaz büyük ihtimal ama modu falan var mı acaba bunun?

Oyun süresinin mekaniklere zıt çalışması | TaleWorlds Forums

Bununla ilgili böyle bir konu açmıştım. Tabii kimse dönüp bakmadı. Forumda bile şunu anlıyorum ki buradakilerin çoğu hayatında mount blade dışında çok az oyun oynamışlar. Herkes kartopu kelimesini öğrenmiş ve olur olmadık her yerde kullanılıyor. Bu oyunu güzelleştirecek birçok şey var. Oyundaki zaman akışı üzerine pek düşünülmemiş. Çocuk doğma mekanizması var ama çocuğun sizin yerinize geçip klanı yöneteceği bir mekanizma düşünülmemiş sanki. Öyleyse neden çocuğumuz var?

Oyun süresinin mekaniklere zıt çalışması | TaleWorlds Forums

Bununla ilgili böyle bir konu açmıştım. Tabii kimse dönüp bakmadı. Forumda bile şunu anlıyorum ki buradakilerin çoğu hayatında mount blade dışında çok az oyun oynamışlar. Herkes kartopu kelimesini öğrenmiş ve olur olmadık her yerde kullanılıyor. Bu oyunu güzelleştirecek birçok şey var. Oyundaki zaman akışı üzerine pek düşünülmemiş. Çocuk doğma mekanizması var ama çocuğun sizin yerinize geçip klanı yöneteceği bir mekanizma düşünülmemiş sanki. Öyleyse neden çocuğumuz var?
Hocam 250 yıllık simülasyon görmekte çok zor ama ya. Şu kartopu güncellemesi gelmeden 30 40 yılda oyun bitiyordu

Back
Top Bottom