[Çeviri Çalışması] Dickplomacy Mod 4.3.0.7B [+18]

Users who are viewing this thread

Hacı ikisini de atmıyorsun açıklamada ne demişim, "Adault" contents içindeki Menus.txt'yi atıyorsun.
Oyuna giriyorsun, kamp seçeneğine tıklıyorsun.
DİCKPLOMACY Options 'a ya da her neyse üzerinde Dickplomacy var sonuçta ona giriyorsun
En üstte Sexual Contents is disabled yazıyor ona 2 kere tıklıyorsun ve Consensual and non-consensual sex are enabled oluyor. O zaman hem becerirsin hem becerilirsin. GG wp.

15 Temmuz Gazisi Phyanaphos ¤ said:
Hacı ikisini de atmıyorsun açıklamada ne demişim, "Adault" contents içindeki Menus.txt'yi atıyorsun.
Oyuna giriyorsun, kamp seçeneğine tıklıyorsun.
DİCKPLOMACY Options 'a ya da her neyse üzerinde Dickplomacy var sonuçta ona giriyorsun
En üstte Sexual Contents is disabled yazıyor ona 2 kere tıklıyorsun ve Consensual and non-consensual sex are enabled oluyor. O zaman hem becerirsin hem becerilirsin. GG wp.
:lol:

neyi nerden yapacaz düzgünce açıklasana bırak çeviri işini düzgün yap.
menülerde sadece bunlar var nerden ne yapacaz düzgünce açıkla

E tablolar üzerine geçirdim. Diyaloglara yeniden başladım. Eski dosyalarımda pek çok hata varmış. Yavaş ama istikrarlı gidiyorum.

E tablolar üzerinde olduğu için dileyen herkesi katabilirim çalışmaya. Yani gönüllü varsa renklendirsin PM kutusunu.

Ya bir şey soracağım. Nasıl yükleniyor bu mod bir türlü beceremedim. İndiriyorum dosyaları içinde birden fazla dosya var hangisini napacağım bilmiyorum. Sadece dickplomacy klasörünü atıyorum o zaman da oyun normal diplomacy gibi oluyor bu mod özelliklerini aktifleştirme gibi bir şey var mı?  :neutral: :neutral:

tlgklz said:
Kurulum: Module için attıktan sonra içinde Content Options var.
'Adult' content klasörüne girin ve içindeki "menus.txt"'yi mod klasörüne atın.
Oyun içinde Kamp sekmesinden modun ayarlarına girin ve adult content'i etkinleştirin.

Face and Body mesh options - Eğer yüzleri değiştirmek veya vücutları çıplak hale getirmek istiyorsanız girin.
Corprus Galou - Daha tatlı bakılabilir yüzler.
Native Body- Native mod vücut
Nude Body- Çıplak vücut.

Scene Options
Default Scene- Normal Native sahneleri ama kuşatmalar için 2. bir merdiven tarzı bugfix içeriyor.
New Scenes- Büyük sahneler. Ufak sorunlara yol açabilir, haydut temizleme gibi.[/size][/font]

Modun müstehcen taraflarını geçersek bence Native'ye küçük ama güzel şeyler eklemiş. Örneğin hanlarda insan olması, asker dizilimleri, new scenes eklediğimizde şehir fethederken daha gerçekçi gözükmesi, kamp yaparken dolaşmamız vb. Yani kısaca güzel detaylar eklenmiş ve bence gayet güzel mod. Realizmi var :grin:. Yama çalışmanda başarılar dilerim.

Back
Top Bottom