• Please note that we've updated the Mount & Blade II: Bannerlord save file system which requires you to take certain steps in order for your save files to be compatible with e1.7.1 and any later updates. You can find the instructions here.

[Çeviri Çalışması] Dickplomacy Mod 4.3.0.7B [+18]

Users who are viewing this thread

tlgklz

Grandmaster Knight
WBWF&SVC
Modun orijinal konusunda varsa mümkün, öteki türlü çok sıkıntılı dumping olaylarına girmen lazım.
 

tlgklz

Grandmaster Knight
WBWF&SVC
Çevirmeye devam mı etsem bak şimdi merak ettim, reloaded sürümü çıkmış. Zaten boş boş oturuyorum.
 

leina

Recruit
abi bir şey diyeceğim modu kuramadım yardımcı olabilecek birisi var mı acaba 1.5 saatir uğraşıyorum ve olmadı yardım ederseniz çok sevinrim teşekkürler :smile:
 
Bu modu menuden enable ederken consensuel non consensuel olaeak size soruyor +18 icerik olsun mu diye sadece uygun cinselligi aktif edin tecrube konusuyor bakin ben yandim siz yanmayin.

Savasta esir düşmüştüm. Neyse kaleye getirdiler fidye istediler param vardi ama ödemedim. Odemeyince sana bir ders ogretecegiz diyip 3 tane asker bir agizdan biri onden biri arkadan bayram adli karakterime tecavuz etti oyunda izlettiriyodu sonra 3 ude ustume bosaldi. Bu boyle bir moddur efenim. Tabi sinirlenip alt f4 cekip oyuna tekrar girip o dusman kralligin tum leydilerini cariy- esirim yapmıştım. Bunuda ekliyim.

Bannerlord versiyonunu bekliyom Rhagae icin
 

Thaek

Recruit
Modun orijinal konusunda varsa mümkün, öteki türlü çok sıkıntılı dumping olaylarına girmen lazım.
Abicim işsiz gibi 4 yıldır millete cevap veriyorsun ama çeviriden ses seda yok. Şimdiye bırak çeviriyi bitirmeyi mod bile çıkarırdın. Bari birisine falan devret de o devam etsin be adam.
 

tlgklz

Grandmaster Knight
WBWF&SVC
Olm tüm belgeler açık işte, alın çevirin. Ayda 1 giriyorum iş güç bırakıp bakıp çıkıyorum.
 
Top Bottom