[ÇEVİRİ ÇALIŞMASI] SANDS OF FAİHT 2.3 TÜRKÇE YAMA

Users who are viewing this thread

Herkese merhaba sizlere Sands of Faiht modunun Türkçe yama çalışmasını başlattığımı belirtmek istiyorum
öncelikle şunu söyleyeyim modda Türkçe karakter sıkıntısı var yani ü-ç-ş-ğ-ı harflerini kullanmak mümkün değil zannediyordum ama !! Bu sorunu Font yardımıyla hallettim Bazılarınızın aklına nasıl yani? sorusu gelmiş olabilir CEVAP: Türkçe Yamaya Türkçe karakteri Font_data ve Font.dds kullanarak hallettim eğer türkçe yamadaki fontu beğenmezseniz güncelleme ile değiştirebilirim Yamaya dönecek olursak okuldan gelince yamada ufak ufak ilerledim ve şuan diyologlarda ve bazı dosyalarda bazı satırları çevirdim Native nin türkçe satırlarını kullanarak yeni eklentileri çevirmem uzun sürmez

Ekran Görüntüleri
EKLENECEKTİR

ÇEVİRİ DURUMU
Dialogs= %80
Factions = %100
Game menus = %20
Game Strings = %0
İnfo pages = %100
items kinds = %0
items modifiers = %0
parties = %7
party templates = %0
quest = %0
quick strings = %15
skills = %100
skins = %100
troops = %6

Şuan %60 a yakın çeirdim isterseniz linki veririm Türkçe İngilizce Karışık Oynarsınız Ama ben oyunun büyük kısmını türkçe oynayın diye sizlere yamayı tamamlayıp paylaşacağım yakında konuyu resimlerle süsleyip video çekeceğim içimden forum konusunu şimdi açmak geldi yamayı tek başıma yürütüyorum eğer isteyen olursa birlikte hallederiz

EKİP
Yalnız Ben

Sands Of Faiht Modunu Buradan indirebilirsiniz

TÜRKÇE YAMA İNDİRME LİNKİ
YAKINDA PAYLAŞACAĞIM

Top Bottom