Need More Info ÇÖZÜNÜRLÜK SORUNU

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
1.5.2
Oyun Sürümü
Ana Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.
Oyunda ben eskiden çözünürlüğü değiştirip akıcı bir şekilde oynarken güncellemeden sonra çözünürlüğü düşüremez oldum düşürsembile oyun siyah ekranda kalıyo bilen varsa LÜTFEN YARDIM EDİN

Merhabalar! Documents/Mount and Blade II Bannerlord/Configs/engine_config.txt i açıp display_width'in ve display_height'ın karşısındaki değerleri değiştirerek oyuna girmeyi dener misiniz (Oyun kapalıyken değiştirin) ? Örneğin:
display_width = 1024
display_height = 768
Şeklinde.

Merhabalar! Documents/Mount and Blade II Bannerlord/Configs/engine_config.txt i açıp display_width'in ve display_height'ın karşısındaki değerleri değiştirerek oyuna girmeyi dener misiniz (Oyun kapalıyken değiştirin) ? Örneğin:
display_width = 1024
display_height = 768
Şeklinde.
Olmadı ne kadar beklesemde hala siyah ekranda kalıyor ama ses var yinede teşekkürler

Merhabalar, yukarıda önerilen adımlardan sonra sorun devam etti mi? Config dosyalarını silmek ve oyun dosyalarının bütünlüğünü sağlamak ayarları sıfırlayacaktır sıfırlanan ayarlardan istediğiniz çözünürlüğü seçebilirsiniz. Sorun hala devam ediyorsa lütfen bize bildirin.

Merhabalar, yukarıda önerilen adımlardan sonra sorun devam etti mi? Config dosyalarını silmek ve oyun dosyalarının bütünlüğünü sağlamak ayaları sıfırlayacaktır sıfırlanan ayarlardan istediğiniz çözünürlüğü seçebilirsiniz. Sorun hala devam ediyorsa lütfen bize bildirin.
Yaptım ama olmadı
Bide oyunu yeniden kurdum ama olmadı

Merhabalar, geç geri dönüş için üzgünüm. Oyun dosyalarından "C:\ProgramData\Mount and Blade II Bannerlord" dosyasını sildikten sonra oyun dosyalarının bütünlüğünü sağlayıp dener misiniz tekrar. Lütfen sürücülerinizin ve işletim sisteminizin güncel olduğundan emin olun. Bu adım da sorunu çözmezse lütfen bana bildirin.

Merhabalar, geç geri dönüş için üzgünüm. Oyun dosyalarından "C:\ProgramData\Mount and Blade II Bannerlord" dosyasını sildikten sonra oyun dosyalarının bütünlüğünü sağlayıp dener misiniz tekrar. Lütfen sürücülerinizin ve işletim sisteminizin güncel olduğundan emin olun. Bu adım da sorunu çözmezse lütfen bana bildirin.
olmadı yaptım ama olmadı

Merhabalar, sorunu daha yakından inceleyebilmemiz için sizden bir kaç bilgi isteyeceğim. Hangi çözünürlüğe geçmeye çalışıyorsunuz? Monitörünüzün kendi çözünürlüğü nedir? Hangi görüntü ayarını kullanmaya çalışıyorsunuz? örn. Tam ekran, pencere modu vs.

Merhabalar, sorunu daha yakından inceleyebilmemiz için sizden bir kaç bilgi isteyeceğim. Hangi çözünürlüğe geçmeye çalışıyorsunuz? Monitörünüzün kendi çözünürlüğü nedir? Hangi görüntü ayarını kullanmaya çalışıyorsunuz? örn. Tam ekran, pencere modu vs.
şimdi ben 1280*720 geçip çözünürlük oranınıda düşürüp oyunu akıcı oynamak istiyorum ama olmuyor benim masaüstü çözünürlüğüm 1366*768
görüntü ayarı tam ekran

Back
Top Bottom