İdarecilik de vali yetenekleri hakkında

Users who are viewing this thread

zeduser10

Recruit
Arkadaşlar şimdi idare kasmak oyundaki en kolay yetenek olsa gerek şimdi ben +200 yetenekdeyim. bu vali yetenekleri nasıl işliyor mantığı .
ben o yeteneği aldığımda şehire koyduğum valiyi mi etkiliyor ?
çünkü ana kahramanımız vali olamıyor. ben error.

Arkadaşlar şimdi idare kasmak oyundaki en kolay yetenek olsa gerek şimdi ben +200 yetenekdeyim. bu vali yetenekleri nasıl işliyor mantığı .
+ oyunda +150 yetenekli yoldaş yok idare cazibe vs. o zaman tek geriye ben kalıyorum. vali de olamıyorsam off kafa gitti

idareciligi yuksek yoldas ve soylu kadinlar(evlenirsen diye diyorum) var.
onlari koyabilirsin. malesef acik sekilde yazmiyor skill neleri ne kdr etkiliyor ama benim 160 skill idareciligi olan hanimi valiyken sehirden cekince bir anda gida, refah vs her sey - degerlere dusmeye basliyor. sanirim perkler calisiyorsa onlardaki aciklamalardan ne fark yaratacagini anlayabilirsin.

emin değilim ama idarecilik arttıkça benim oyunda dükkan gelirleri ve tımar vergileri arttı. bu gelirler idareciliğe mi bağlı yoksa sadece ekonomi mi anlayamadım ama dükkanın birinden her gün en az 1200 kazanıyorum ilk çatığımda 80-100 arası getiriyordu.

idareciligi yuksek yoldas ve soylu kadinlar(evlenirsen diye diyorum) var.
onlari koyabilirsin. malesef acik sekilde yazmiyor skill neleri ne kdr etkiliyor ama benim 160 skill idareciligi olan hanimi valiyken sehirden cekince bir anda gida, refah vs her sey - degerlere dusmeye basliyor. sanirim perkler calisiyorsa onlardaki aciklamalardan ne fark yaratacagini anlayabilirsin.
kadında max 160 da tıkanıyor zaten. ilerisi yok ama bizim için yetenek var etkilemiyorsa anlamı yok gibi focusu vermezdim.

İdareciliğini nasıl geliştirdin?

Back
Top Bottom