• Please note that we've updated the Mount & Blade II: Bannerlord save file system which requires you to take certain steps in order for your save files to be compatible with e1.7.1 and any later updates. You can find the instructions here.

komplo görevi

 1. szcenyz

  1.5.10 İkmal Hattını Kesintiye Uğrat Görevi

  1.5.10'yla çok mutluydum şahsen. Henüz çoğu şey hala aynı da olsa yine oynamamı rahatlattı fakat bu komplo görevleri ki zaten oyun açısından ne kadar önemli bilmiyorum yapmayı da hiç sevmiyorum. O kadar krallıkla savaştayken sürekli bir görev çıkıyor. Şimdi asıl sorunuma geleyim çünkü daha...
 2. Kadir07

  Resolved Komployu Durdur! Görevinde Sığınak Baskını Yaparken Çökme

  Oyundaki komployu durdur görevlerini yaparken sığınağa baskın yapıyorum oyun çöküyor (görevi yerine getiremiyorum tabiki baskın yapamayınca). 1 değil 2 değil oyunu ilk önce dosya doğrulaması yaptım fakat problem çözülmedi tekrar indirdim şuan halen devam ediyor.
 3. Bortatza Glowingsand

  Resolved Ana Görevde Bug

  Oyunda Arzagos'un istediği her şeyi yapıp kendi krallığımı kurduğumda, "Bağımsız bir klan ol" işareti gidiyor ve görevi devam ettiremiyorum.(İki adet şehrim var halihazırda)
 4. Zenci Musa

  Görev Yüzünden 3 Krallık Savaş Açtı! Mahkum Kurtarma Var Mı?

  Ya arkadaş böyle şey olur mu Komplo Görevi yüzünden 3 Krallık savaş açtı :( Evleneceğim kız ve 3 yoldaşım ellerinde şerefsizlerin zor kurtuldum :cry: Warband'taki mahkum kurtarma Bannerlord'da var mı?
 5. Elensari

  Komplo Görevinin %100 Çözümü

  Steamdeki Volkan arkadaşa teşekkürler. Onun sayesinde bende öğrendim. Herkesle paylaşmak istiyorum. Save yedeğini almayı unutmayın. Her zaman mod crash hatası alabilirsiniz. 1- Önce aşağıdaki linkten Devoloper Console modunu indirin Mod nasıl yüklenir, biliyorsunuzdur umarım. Developer...
Top Bottom