Search results for query: *

• Users: sarknk
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. sarknk

Custom Settlements Türkçe Yama Çalışması (09.09.2015)

CUSTOM SETTLEMENTS NEDİR? Custom Settlements, 2009 yılında "wickedshot" adlı moderator üye tarafından çıkarılan, ve 2014 yılına kadar seyrek biçimde güncellenmiş olan, bir Şehir Kurma/Yönetme modudur. PEKİ BİZ NAPARIZ BU MODDA? ÖZELLİKLERİ NEDİR? Öncelikle mod, bildiğiniz Native oyun...
  2. sarknk

Custom Settlements 0.675 Türkçe Yama (0.8) (Durdurulmuştur)

Türkçe Yama'yı indirmek için buraya TIKLAYIN. ***YAMA NOTLARI*** *Oynanabilir haldedir, güncellenecektir. *Başta asker adları olmak üzere çevrilmeyen bazı yerler vardır (Zamanla hepsi çevrilecek). *Asker isimleri dışında gördüğünüz İngilizce yerleri ScreenShot çekip bana ulaştırarak yamaya...
  3. sarknk

Oyunumun Steam Key'ini Kaybettim, Yardım

İyi geceler öncelikle, ben 3-4 yıl önce D&R dan kutulu bir şekilde M&B Warband oyununu almıştım, içinde Steam key'i vardı ancak o zamanlar pek Steam kullanmadığım için bu kodu 4x4 e çevirip manual olarak yükleme yapmıştım, sonra keyin olduğu kitapçığı gittiğim heryerde cebimde taşıyordum ve...
  4. sarknk

Gelişmiş Liderlik ve Askeri Sistem

GİRİŞ NOTU: Arkadaşlar bildiğiniz gibi Mount&Blade Warband oyununda nam, liderlik gibi etkenler grup sınırımızı etkiliyor, tek sorun, bu sınırın hiçbir sınırı olmaması. Yani maksimum sınırı gelişmis askerler ile doldurup Seçkin bir ordu kurarak büyük bir güce kavuşuyoruz, benim önerim ise...
  5. sarknk

Savaş Alanındaki Maksimum Asker Sayısını Yükseltmek (Rehber)

Merhaba arkadaşlar, bu konuyu ben daha önce At&Kılıç tarafında açmıstım ancak üzerinden çok zaman geçti ve birçok yeni arkadaşımız aramıza katıldı, ve bununla beraber Warband oyununun daha çok oynayanı olduğunu farkettiğim için konunun tekrarını buraya açmayı uygun buldum, burada yapılacak kısa...
  6. sarknk

Köylü Şövalyeyi yönetiyor..

Konu Kilit. Sebeb: Yeni konu açılması.
  7. sarknk

Savaştaki Maksimum Asker Sayısını Yükseltme.

Arkadaşlar oyun ayarları ile biraz oynadım ve bir savaş alanına 1001 asker soktum pc çökecekti ama düşük kaliteden kurtardık :) Bu ordu savaş alanında olsa nolurdu çok merak ediyorum, neyse ben ilk önce resimleri koyam hemen altına nasıl yapılcağını :) 1-) Başlat menüsünden Ara'yı aç. 2-)...
  8. sarknk

OHA ! O ne biçim bir menzil.

Arkadaşlar ben 144 kişilik ordumla 121 kişilik bir Kırım lorduna saldırdım, ordum tamamen Kazak nişancılarından oluşuyor ve ellerinde pistov var ancak birşey dikkatimi çekti. Oyuna başlar başlamaz silah ve ok sesleri duymay başladım, düşman aramızda ki onca mesafeye rağmen askerlerimin üzerinde...
  9. sarknk

Paralı Askerler ve Krallıkların Kendine Has Özellikleri ! (Resimler Eklenmiştir)

PARALI ASKERLER Arkadaşlar, aslında bu oyunda bir tür düzen bulunmakta. Her krallığın kendine has özellikte nitelikli askerleri bulunuyor. Birçok kişinin oyunda ki paralı askerler içinde en pahalısını tercih ettiğini biliyorum, mesela ne diyem Kazak atlısı pahalı, bu en güçlüsüdür gibi bir...
  10. sarknk

Paralı askerlerin en yeteneklileri

Arkadaşlar, bildiğiniz gibi çoğunluğumuz oyuna başlayınca ilk paralı asker kamplarına gidip asker alıyoruz, bunları güçlerine göre, tarzımıza göre veya ben tarafını tuttuğum krallığın askerlerini kullanırım gibi bir fanatiklik ile askerlerimi seçiyoruz. Ancak hangi askerin ne konuda tam...
  11. sarknk

Mount&Blade serisine yeni bir oyun daha mı gelecek ?

http://mb.playstore.com/haber/ozel-roportaj Arkadaşlar burada Armağan abi yeni bir oyun üzerinde çalıstıklarını ama detay vermek için erken olduğunu söylemiş (Ateş ve Kılıcı boşuna mı aldık diye küfür etmeyin, bence bu yeni oyunun çıkması 1.5-2 sene sürer.). Ayrıca yeni oyunda, oyun motoru...
  12. sarknk

Kampa geri çekilmek nasıl oluyor? (Biri yanıtlarsa sevinirim)

Arkadaşlar şimdi ben paralı asker kapımdan 100 mızraklımı alıyorum 50 kişilik bir birliğe saldırıyorum Düşman birliği kampına geri çekildi diyor, güzel yaya olarak saldır diyorum adamlar barikatların arasına girmiş 30 tüfekli 20 mızraklı, zaten tüfekliler mızraklılara tek atıyor bide kalkanları...
  13. sarknk

Kızlar ve Erkekler (Tartışalım)

Küfür, hakaret ve ağır eleştiri olmadan karşı cinslerimize olan şikayetlermizi, sevgililerimizden çektiğimizi filan konuşalım diye bu konuyu açmak istedim :) Öncelikle ben başlayam, benim hayatımda 2 sevgilim oldu, biri 2.5 sene sürdü diğeri 18 saat sürdü, 2.5 sene süren ilişkimde kızın elini...
  14. sarknk

Delirten Enstrüman Glass Armonica

18.YY'da Benjamin Franklin tarafından bulunan "Glass Armonica" enstrüman'dan çıkan notalar yüzünden müzisyenler ve dinleyecilerin delirdiği gözlendiği için tamamen yasaklamıştır... Arkadaşlar bunu 2 kez dinledim ve şu an ağlayacak gibiyim beynim ağrıyor ve saçma hareketler yapıyorum az çok...
  15. sarknk

Uzaylılar

Evet arkadaşlar burada uzaylıları konuşacağız :) Daha önce böyle bir konu varmıydı bilmiyorm çünkü Arama motoru devre dışı şu anda arayamadım :( Arkadaşlar bence uzaylılar gerçek çünkü bilim adamları uzayın bir canlı 8 cansız gezegenden var olmadığını kanıtlamışlar, bazı bilim adamlarının...
  16. sarknk

Türkçe Forumun Bütün Önerileri..

Arkadaşlar ben düşündümde tüm öneriler bir konuda toparlanabilir, şimdilik 1. sayfada bulunan birçok öneriyi ekledim ama bazı saçma öneriler olmuş 2-3 tane onları eklemedim :) Umarım beğenirsinizki konunun yarısını benim önerilerim kaplıyor sanırım  :lol: Umarım bu konu oyun yapımcılarına ve mod...
  17. sarknk

Gerçek gibi boncuklu silahlar. (Süperler)

Arkadaşlar bi kere bir arkadaşımdan birşeyler duydum ve kulaklarıma inanamadım, japonyada redwolf adında bir şirket varmış ve bu şirket gerçek görünümlü otomatik ateş eden boncuklu silahlar üretiyormuş, hemen inceledim hemen hemen silahlar oldukça pahalı, yani tekli bile 150 dolar civarı ama...
  18. sarknk

Ak Ela 0.2 (yardım edin)

Arkadaşlar heryerde aradım google amcada filan ama çalısan bir link bulamadım, warbandın güzel bir modu olmadığı için normal oyunu oynamaya karar verdim ama ak ela modunu bulamıyorum sadece 0.1 bulabildim, yardım edin :(
  19. sarknk

SP gibi MP (Geniş) (3. Kısım Eklendi)

DEVAMI GELECEKTİR
  20. sarknk

Geniş Öneriler (GÜNCEL: 21 Aralık 2012 Cuma) (M&B 2'den Umutluyum)

Önerilerimde -mayı ve -meyi gibi şeyler kullanabilirim, lütfen emir verir gibi anlamayın, daha iyi olurdu gibisinden söylerken kullanmak gerekebiliyor. Fazlalık ve karışıklık olmasın diye önerilerimi spoiler içine aldım. YENİ YENİ...
Back
Top Bottom