Search results for query: *

1. KızılŞaman

Çalakalem Hikayeler ve Karalamalarım

Tamamıyla garip ruh hallerine bürünerek yazdığım iki karalamayı buraya koymak istedim. Hikayelerden birini başka bir sitede paylaşmış, ardından da silmiştim. Diğerini ise hiçbir yerde paylaşmamıştım. Bu gün buraya koymak istedim, bilgisayarımda çürüteceğime birilerinin huzuruna sürmek daha...
  2. KızılŞaman

Mjoll'e Mektuplar(Skyrim) [3.Mektup Geldi]

İçerik;Öncelikle selamlar! Bu konuda genel olarak Skyrim'de oynadığım karakterimin ağzından Mjoll'e gönderilmiş mektuplar bulunacak. Açıkçası bunları neden foruma koyma ihtiyacı hissettim bilemiyorum. Pek okunacak şeyler değiller. Sadece oyunda kendimi karaktere fazla kaptırmamın sonucunda...
  3. KızılŞaman

Son İmparator-Başka Bir Dünya [8.Bölüm] Yeni Bölüm !!!

Can sıkıntısına yazdığım bir hikayeydi. Ara ara yazıyorum hala. Foruma koymak istedim. Umarım beğenirsiniz.  :D Bu arada yazım hatalarımı affedin. Bilgisayarda office yok. World Pad ile yazıyorum.  :D "Son İmparatorun okuyanlarınız bilir. Yüküntür’ün kanlı yaşamını, ailesinin nasıl...
  4. KızılŞaman

Altın Yıldız

Öncelikle, diğer hikayelerimi yazmaktan sıkıldığım için bıraktım. Ve bana yeni bir heyecan veren, yazma şevkimi tavan yaptıran bu hikayeye başladım. Umarım beğenirsiniz. Yazım yanlışlarım için şimdiden özür dilerim.
  5. KızılŞaman

[KADER] İki Ruh 10.Bölüm Geldi!! Hikaye devam ediyor!

Evet arkadaşlar. Size daha önce bahsettiğim eş zamanlı iki hikaye yazma projeme başlıyorum. Anka'nın savaşı ve İki Ruh adlı hikayelerim aynı zaman diliminde geçiyor. Son İmparator'un devamı niteliğinde olan iki hikaye de Yüküntür'ün ölümünden 16 yıl sonrasında geçiyor. Önemli; Lütfen Anka'nın...
  6. KızılŞaman

[KADER] Anka'nın Savaşı (9.Bölüm!!) Kaldığımız yerden Devam

Evet arkadaşlar. Size daha önce bahsettiğim eş zamanlı iki hikaye yazma projeme başlıyorum. Anka'nın savaşı ve İki Ruh adlı hikayelerim aynı zaman diliminde geçiyor. Son İmparator'un devamı niteliğinde olan iki hikaye de Yüküntür'ün ölümünden 16 yıl sonrasında geçiyor. Önemli; Lütfen Anka'nın...
  7. KızılŞaman

Rüya

Arkadaşlar gerçek te olan bir yeri hiç görmeden,bütün ayrıntılarıyla rüyamızda görmemiz mümkünmü :?: Çünkü ben bu olayı yaşadım rüyamda varlığından bile haberdar olmadığım bir okulu gördüm(tüm ayrıntılarıyla:renk,şekil vb..).Bu gün o okulun gerçekte var olduğunu gördüm. Bu olay bana biraz garip...
  8. KızılŞaman

gereksız yere konu açanlara isyanım

Arkadaslar gereksız yere cok konu acılıyor neymıs hıkayeymıs zartmus zurtmus bunların forumlarda yerlerı var degılmı ? arastırmak ne demek artık bılınmıyor hemen ne sorun olursa foruma konu acayım cevaplarlar dusuncesı ıcınde oluyorlar , hıkaye konusu ayrı bı baska boyutta gecen bır hıkaye...
Back
Top Bottom