Search results for query: *

• Users: Oz'
  • Order by date
  1. Oz'

Share The Screenshoots You Took After a Great Battle

Dear Lords and Ladies. I'm sure you've fought great battles in the world of Calradia. So after all those great battles, did you take any screenshots? I would like to see your army and your victory celebrations. Here's mine right after i killed the King of Vladians.
  2. Oz'

Bugları ve Hataları İletelim BETA 1.3 Dahil

fidye serbest kalmak için ödeniyor. barış yahut ateşkes söz konusu değil. warband'dan bu yana aynı. belki fidye ile serbest kalınca bir süre dokunulmazlık eklenebilir.

hatırladığım kadarıyla warbandda esir alınınca sadece kaçarak kurtulabiliyorduk. o yüzden krallıklar ile düşman olmaya devam ediyorduk. ama burada legal olarak 10 ile 20k arasında fidye vermekten söz ediyoruz. 20k fidye verdikten sonra ki 30 saniye içinde yakalanıp tekrar esir alınmak mantıklı değil bence.
  3. Oz'

Bugları ve Hataları İletelim BETA 1.3 Dahil

Esir alınıp fidyeyi ödeyip şehirden çıkarıldıktan sonra eğer dibinde aynı krallığa ait bir düşman ordusu varsa, bu sefer o kişi seni esir alıyor. Fidye ödedikten sonra legal olarak o krallık ile ilişkin otomatik 0 olması gerekmiyor mu?
  4. Oz'

Dükkan açma rehberi

Eline sağlık yararlı olmuş ?
  5. Oz'

Nüfuz nasıl artar ?

Bir krallık adına savaşıyorsan ordunu mareşal ile birleştir. böylece senin envanterinden yemek kullanabiliyorlar. bu şekilde güzel nüfuz kazanabilirsin.
  6. Oz'

Hangi şehirde hangi dükkan daha iyi oluyor?

Valla yaparsan okuruz niye yalan söyliyim. iş güçten fırsatım yok pek bu işlere girişemiyorum. internetten şimdilik bulduklarımla yol çiziyorum ben de.
  7. Oz'

ingilizcen varsa şuraya bi göz atabilirsin onlar hakkında. https://gameplay.tips/guides/7236-mount-blade-ii-bannerlord.html
  8. Oz'

Aynı konu için benim de yardıma ihtiyacım var. Şuan için Ocs Hall da çömlekçi , Pravend ve Ostican da biracı açtım. 500 kusür gold getiriyor her biri. ama belirttiğin gibi refah , kuşatma , savaş haydutlar vs gibi durumlar çok etkiliyor. ama öneririm bu şehirleri.
  9. Oz'

Demir Satılmıyor

çok teşekkürler bilmiyordum :smile:
  10. Oz'

Demir Satılmıyor

selam arkadaşlar. uzun süre oyunu oynamıyordum. 2 gün önce yükleyip bir tüccar karakter açmak istedim. herşey güzel para kazanabiliyorum falan ancak. ne ahmerrad da ne de başka yerde hiç demir satılmıyor.bir kaç konuya göz attım en çok demir genelde sarranid şehirlerinde oluyormuş ancak...
  11. Oz'

DeatPoke Pw Server Hizmete Açılmıştır.

hayırlı olsun fena bu server :grin:
  12. Oz'

Warband in En Güçlü Süvari Birliği Hangisidir?

sarranidleri sadece memlükleri için değil herşeyiyle tek geçiyorum.istediğin tarz orduyu yaratmak için askeri birliği bulunan tek ırk. ister okcu ister avcı ister süvari. her türlü akarım :grin:
  13. Oz'

En İyi NPC'ler

artimenner ve lezlait benim en işe yarayan npclerim. biri askerlerini çok iyi eğitiyor. kısa sürede güçlü ordular kurabiliyorum. artimennerle ise kısa sürede kale kuşatabiliyorum. 2 side soylu oldugu için çokta iyi anlaşıyorlar :smile:
  14. Oz'

[Calaquendi] Calaquendi eski konu

romanius sevişelimmi ?
  15. Oz'

[Bitti] Three Champions Of Calradia- 1. ler AG_Monsoon ve RRush_ACIBADEMLI

Beyler piyade olarak katılmak isteyenler başvurularını banada yapabilirler.Piyadelerin hakemi benim. Pm ile ulaşın.
  16. Oz'

[Calaquendi] Calaquendi eski konu

isyancı koylüler ! :grin:
  17. Oz'

Cheat Menu

abi oyunu açarken konsoldan edit i de aç de. olur.
  18. Oz'

yoldaşımı bulamıyorum

biraz daha bekle. şuan kendi işini kurmak icin gitmiştir. bir kaç ay sonra hanlarda gezginlere sor mutlaka cevap verirler.
  19. Oz'

Oyun üzerinden server kurmak hakkında ..

serveri kurarken '' lobby  de beni göster '' tarzı bir şık var. onu seçersen internette seni görebilirler. eger olmassa modem port ayarı istiyor olabilir.
Back
Top Bottom