Search results for query: *

1. bambama

[Bitti] Nations Cup 2012

Fransa maçı 22.00 da başlıyacakdır. İzlemek isteyenlere duyurulur.
  2. bambama

[Bitti] Nations Cup 2012

Araf said:
    SonOSMANLI said:
    Simo Häyhä said:
    Otto'ya gün doğdu, Harabeler'de Sarranid :smile:
    Otto her map ve factionda atını konuşturur ama böylesi güzel olmuş. :smile: Tabi yerine saçma sapan tipler oynamazsa :grin: Herkese kolay gelsin.
    Türk takımında saçma sapan tip yok.

Aynen katılıyorum arafa. Milli takımda olan hiç kimseye bu şekilde bir tabirde bulunamazsınız. Takım seçimini o zamana kadar göstermis olduğu performanstan, haritaya ve takıma uyumuna göre maçdan önce karar verilcek. Konuyu lütfen daha fazla uzatmayın..
  3. bambama

[Bitti] Nations Cup 2012

Nation: Turkey
    Captain: Bambama
    Contact Details: Steam: wagabond48
    Members: Sikici_Ottoman (VC), Araf (VC), Barbarossa, Kaltvien, Goker, Sting, Grenade, Heredot, Kursad, Mete_Khan, imNotAlone, Goliath, moNSoon, Penethration, TirtiL
  4. bambama

[NC2012] - Team Information

Nation: Turkey
    Captain: Bambama
    Contact Details: Steam: wagabond48
    Members: Sikici_Ottoman (VC), Araf (VC), Barbarossa, Kaltvien, Goker, Sting, Grenade, Heredot, Kursad, Mete_Khan, imNotAlone, Goliath, moNSoon, Penethration, TirtiL

5. bambama

[Bitti] Nations Cup 2012

Aday kadro 20 kisidir. Zamanla bu sayı 16 ya düşecektir.

Aday kadro:

Okçular : Araf, Monsoon, Sting, Goker, Joy, Heredot, Mysterion, Tırtıl

Piyadeler : Bambama, Barbarossa, Kaltvien, Chevalier, İdealist, Mete_khan, Gannicus, Kursad, Penethration

Atlılar : Sikici_Ottoman, Grenade, Goliath

6. bambama

[Bitti] Nations Cup 2012

Teşekkürler pan. :smile:

geçen günkü antremana katılan akadaşlar ts3.rr-gaming.org:2000  ts adresine gelsinler.

7. bambama

[Bitti] Nations Cup 2012

Pazar günü aksam tekrar antreman yapılacaktır bilginize.
  8. bambama

Nations Cup 2012 - Turkey

TEAM TURKEY Takım Üyeleri Bambama(C) Sikici_Ottoman(VC) Araf Kaltvien Barbarossa Goker Sting Grenade Heredot Kursad Mete_Khan imNotAlone Goliath moNSoon Penethration TirtiL İletişim, Duyurular ve Bilgilendirme; Sıradaki yenilik; Takımlar belirlenip antremanlara başlanacak. Bambama...
  9. bambama

[NC2012] - Captains' Polls

Nation represented: Turkey
    Should ENL custom maps be included? Yes
    Should the number of rounds in a set be reduced to 4? No
  10. bambama

[Bitti] Nations Cup 2012

10.02.2012  Cuma gününe kadar başvurular devam edecektir. Cuma günü aksam 18.00'a kadar başvurularınızı yapabilirsiniz. 18.00 dan sonra gelen başvuru formları değerlendirilmeyecektir. Takım da bulunacak kişiler bu başvuru formu yollayan kişilerden seçilecektir.

Not: Tekrar söylüyorum. Ben zaten seçilirim başvuru formu yollamayayım diyen arkadaşlar hala var ise onlarda başvuru formlarını doldurup göndersinler. Takıma seçilecek kişiler başvuru formu yollayan kişilerden oluşacaktır.
  11. bambama

[Bitti] Nations Cup 2012

Nations Cup Türkiye Takımı Katılım Formu:

Code:
    [b]1- Oyundaki adınız:[/b]

[b]2- Yaşınız:[/b]

[b]3- Önümüzdeki 2-3 ay boyunca oyun için haftanın hangi zamanları aktif olabileceksiniz? Erken çıkma yada oyuna geç girme durumunuz var mı? (örn: işiniz vardır aksam 9 dan sonra giriyorsunuzdur internete):[/b]

[b]4- Tercih ettiğiniz ve uzmanlaştığınız alanları yazınız:[/b]

[b]5- Yabancı serverlarda ortalama kaç pinginiz oluyor. Server belirtiniz:[/b]

[b]6- Nations Cup Türkiye Takımına kendinizi yeterli görüyor musunuz?:[/b]

Başvuracak kişiler bana özel mesaj yoluyla ulaşsın. Lütfen bu işe emek verebilecek, ilgilenebilecek, kendini milli takım için yeterli seviyede görenler başvursun. Ben zaten seçilirim mesaj atmayayım diye düşenen arkadaşlar var ise onlarda lütfen aynı formu doldurarak bana mesaj atsınlar.
  12. bambama

[NC2012] - Captaincy Applications

I (Bambama) was elected as captain of Turkey Team.
  13. bambama

Player sign-up Stage 1 EU

Mp nick: Bambama ~RR
    Country: Turkey
  14. bambama

[3OK] 3 Ok Akıncılar Birliği ~

JPetrucci said:
    Uzun süreli pasife geçiyorum okulda ve sene sonunda bir yarışmada sahne alacağım çok çalışma gerekiyor arada uğrarım kendinize iyi bakın  :wink:

Sende mi oğuzum.....
  15. bambama

erozbey said:
    bambama said:
    Tebrikler calse. Buyuk ihtimalle haftaya geliyorum. Hazırlıklı olun  :wink:
    Kızlarkıçınatekmeyibastıktansonradepresyonagiripbenülkemedönecemühühüdiyeağlayanmodagirdiğinivarsayıyorum :cool:
    Kızlarbırakmadığıiçinokulaçıldığındadönecekolmamolabilirmi? :grin:
  16. bambama

Tebrikler calse. Buyuk ihtimalle haftaya geliyorum. Hazırlıklı olun  :wink:
  17. bambama

Hoşgeldin kanka tekrardan :smile:
  18. bambama

[Bitti] European Native League : Gruplar Belli Oldu

off off Abicim Lusta yalakalık yapmaktan ölceksiniz ya. Bize yazılanın aynısını yazdım inanan inansın, inanmayan inanmasın.

Edit: Avatarı hukmen yenildigimiz macdan sonra soylemistik. Ama carsamba eklenmeyince soralım dedik. Siz hala yanımızda destek olcağiniza gidin elin veledine yalakalık yapın.
  19. bambama

Joy said:
    Lust ile konuştum, Bambama'nın iddialarını yalanladı ve bunun bir yanlış anlaşılma olduğunu söyledi...

Cıkıp yalan soylücek halim yok. Neye inanirsan inan kardesim. İlla sinir ettiriyon burda. Mawi konustu ve bana konusmanın hepsini gonderdi. Sende git mal gibi ona inan allah allah.
  20. bambama

ENL de kurallar önceden belirlendi fakat kurallar lustun istediği şekilde yapılıyor. Nasıl mı?

1.) Bizim hükmen yenildiğimiz maçdan sonra lustla görüşmede bundan once 3-4 takımın daha listede olmayan oyuncu oynattığı fakat onlara birşey yapılmadığını(maç skoru olarak 20-0 girilmediğini) kendisi belirtti ve arkasından bize hükmen vereceğini söyledi. Konuşmanın devamında ise Lust denilen velet bizi aşşağılamaya başladı. Lust kendine yakın hissettiği takımlara göz yumuyor bu ligde fakat hoşlanmadığı takımlara işte kurallar diye kuralları ortaya döküyor.

2.) Biz Avatar isimli oyuncumuzdan dolayı maçı hükmen yenilmiştik ve bu hafta yapılacak maçda da avatarı oynatamayacakmışız. Neden diye sorulduğunda lusta, cevabı kısa ve öz oldu "gıcıklık olsun diye".

Benim bu ligden anladığım şey ise şampiyonu lust belirliyor.

Back
Top Bottom