Search results for query: *

• Users: rozabay
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. rozabay

In Progress Yana ile Evlilik Bugı

Yana'yı ikna ettim ve benden Mesui ile görüşüp onaylamamı istedi. Bende mesuiyi buldum ve "Evliliğimin son şartını tartışmak istiyorum." dedim. Ardından teklif ekranında gerekli parayı verdim ve hediye butonuna bastığımda crash veriyor. Crash Verdiği ekran...
  2. rozabay

Steam hatası -Yardım-

Arkadaşlar mount blade warband oynarken bilden oyun kapandı ve Failed to contact key server hatası verdi. Steamı yeniden başlattım işe yaramadı bilgisayarı yeniden başlattım yine olmadı. Acaba sorun nerden kaynaklanıyor yardımcı olabilirmisiniz ? Edit: Arkadaşlar modeme de reset attım yine...
  3. rozabay

Güncelleme sonrası single playerde hata

Merhaba arkadaşlar stream üzerinden 1.123 versiyonununa güncelleme yaptım. Ancak single player oyuna girerken aşağıdaki linkte gördüğünüz resimdeki hatayı alıyorum. http://www.hizliupload.com/img/646561.jpg Bu hata neden kaynaklanıyor. Not: Oyunum orjinal. EDİT: Tamam arkadaşlar sorunum...
  4. rozabay

KtO Modda ufak bir değişiklik -yardım-

Merhaba arkadaşlar, KtO modu uzun zamandır oynuyorum gerçektende güzel bir mod olmuş. Yapanların ellerine sağlık. Lakin benim ufak bir isteğim var. Oyuna başlar başlamaz, osmanlı devletinin lideri ben olmak istiyorum ve osmanlıya ait tüm lordlarda bana bağlı olsun istiyorum. Troops editor ile...
  5. rozabay

İflas Edecem yardım edin

Merhaba arkadaşlar ben jamiache kalesini fetih ettim lordda kaleyi bana verdi. yani şuan 1 kalem 1 tane de köyüm var. Ancak kale ve köyü alalı daha 1 dinar bile alamadım. Hafta sonu ödemeler yapılacağı zaman rapor çıkıyor ve gelir kısmında HİÇ yazıyor. Vergi kaybı falan yazmıyor oyunda hilesiz...
  6. rozabay

Kafamdaki önerilerin tamamını paylaşıyorum.

Merhaba arkadaşlar önerilerim biraz uzun görülebilir ama yek tek öneri yapacağıma hepsini tek seferde yapayım dedim. Önerilerimi başlangıç seviyesinden kral olma seviyesine kadar kademe kademe karşılaştığım sorunları kadın ve erkek karakterler için yazdım. 1. Önerim: Oyuna başlayınca biraz...
  7. rozabay

WB Pardus Üzerinde Mount Blade Warband Çalıştırmak -Resimli Anlatım-

Pardus Üzerinde Mount Blade Warband Çalıştırmak Merhaba arkadaşlar Bir arkadaşım için Mount Blade WarBand oyununu Pardus e nasıl kurabileceğini göstermek için küçük bir çalışma yaptım. Bu çalışmayıda sizlerle paylaşıyorum. Umarım işinize yarar. Bu arada küçük bir hatırlatma sadece taleworlds...
  8. rozabay

Bu nasıl bir bug böyle

Merhaba arkadaşlar. Derebeylerimden birisi bana isyan etti. ve kaleyi kendi üzerine aldı. işin tuhafı alttaki resimde de görüldüğü üzere kalenin içinde benden bitane daha var. aynı isim aynı giyisiler aynı ben. Resmi görüntülemekte sorun yaşayanlar aşağıdaki like de tıklayabilir...
  9. rozabay

Khudan şehrinden tutsak kaçırmak

Merhaba arkadaşlar Leydi mahrazın oğlu Lord huguyu khudan şehrinden kaçırmam lazım. Khudan şehride benim krallığımdan birisine air. Şehirdeki zindan kapısından giriyorum Lord Hugu ya seni kaçırmaya geldim diyorum. O da bana gardiyandan anahtarı al diyor. İşte tam o noktada takılıyorum. Şehirin...
Back
Top Bottom