Search results for query: *

• Users: kuwaie
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. kuwaie

Sunucuyla olan bağlantı kaybedildi hatası

Arkadaşlar bu çıkıyor sürekli. İnternetim var ama. Yani internette sorun yok. Hatta 10 megabit hızında süperonline var evde. Ama bu hata çıkıyor ve oyundan atıyor beni. Bu hata neden kaynaklanıyor ne yapmam lazım?
  2. kuwaie

1.143 versiyona eski modlar????

Arkadaşlar bendeki Warband'ın versiyonu 1.143... Native Expansion modu olur mu buna? 1.134 için yazıyor ama zaten tüm modlar için 1.134 yazıyor... Bir sorun olur mu?
  3. kuwaie

Dedicated Server?

Arkadaşlar "Dedicated Server" ne anlama geliyor tam olarak aradım bulamadım?
  4. kuwaie

STR NOT FOUND?

Arkadaşlar bu sorunun sebebi nedir? Ayrıca oyuna girince de bu hatayı veriyor: "unable to open file: CommonRes/dungeon.brf"
  5. kuwaie

Yoldaş gitti?!

Arkadaşlar oyunda haritada yolculuk yaparken Lezalit birden "Yoldaş seçiminiz konusunda dehşete düşmüş, liderlik şekliniz konusunda mutlu ve genel olarak deheşete düşmüş haldeyim. Bu sebeple artık ne yaparsanız yapın gidecem" dedi. Ben de hadi lan ordan defol git sana mı kaldık dedim. Gitti...
  6. kuwaie

More Metal Sound modu sorun?

Arkadaşlar modda haritada yürürken, hani savaş olduğunda kamerayı yaklaştırdığımızda bağırışmalar, kılıç çarpışmaları sesleri geliyor ya, işte ondan geliyor haritada yürürken. Hem de inanılmaz yüksek seste. Nolur yardım edin çözeyim bu sorunu. Çünkü bu minimod mükemmel böyle bir sebepten...
  7. kuwaie

Yeni versiyonda (1.125) uzun mızrak yok?

Arkadaşlar bildiğiniz gibi "Talimli Rodok Mıkrakçısı" isimli birliklerin bazı askerleri çok uzun mızraklara sahip. Ve ben 1.124 versiyonuna kadar hep mızrakları mevcuttu. Velhasıl kelam 1.125 versiyonunu yükledikten sonra bu birliklerdeki uzun mızraklara sahip askerlerde mızrak yok. Yumrukla...
  8. kuwaie

Mod eski versiyon, oyun yeni versiyon?

Arkadaşlar Warband 1.113 için yapılan modlar 1.124'te çalışır mı?
  9. kuwaie

Oyundan atıyor?

Arkadaşlar ana haritada dolaşırken bazen lordlarla konuşacağım zaman masaüstüne atıyor. Bu bazen oluyor. Sebebi ne olabilir?
  10. kuwaie

Kendi krallığımın birlikleri

Arkadaşlar ben mesela Marvel Krallığı adında bir krallık kurdum ve Jelkala şehri ve 3 tane köyüm var. Ben bu köylerden Marvel acemisi adı altında kendi birliklerimi alıp da onları gene kendi belirleyeceğim isimlerdeki birliklere geliştirmek için (marvel şövalyesi gibi) ne yapmam lazım? Yani...
  11. kuwaie

Turnuvalardaki parayı artırma?

Arkadaşlar turnuvalarda en fazla 3980 dinar kazanılıyor ya, onu nasıl 15000 dinar yapabilirim? hangi dosyayı değiştireceğimi söyleyebilir misiniz?
  12. kuwaie

Özelliklerin düşmesi

Arkadaşlar oyunda 775. günden sonra özellikler düşüyor falan gibi şeyler duydum doğru mu? Eğer doğruysa berbat olur daha şimdiden 400. gündeyim.
  13. kuwaie

Steamdan internetsiz açmak??

Arkadaşlar bende oyun steam üzerinden yüklü ve oyunu açmak için internet bağlantısı gerekiyor, single player'ı internetsiz oynayamıyorum  :( Başka konuda steamsız girmeyi anlatıyordu ama ben steamı tamamen devre dışı bırakmak istemiyorum. Kısacası internet olmadan nasıl single player oynayabilirim?
  14. kuwaie

Where is "Mount and Blade Warband" Folder?

I can't find the game's folder. I bought this game from shop. This game was installed with steam. So i can't find the game's folder. But i want to play other modules. I looked to Program Files or others.. Please tell me how can i find this games folder??  :cry:
Back
Top Bottom